Samostatný účtovník/-čka Senior

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Preseľany
Termín nástupu
Asap, dohodou
1 500 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu našich účtovníkov v týchto dňoch hľadáme zodpovednú a spoľahlivú kolegu/gyňu na pozíciu SAMOSTATNÝ ÚČTOVNÍK SENIOR.

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Finaccon, s.r.o., ktorá zabezpečuje finančné a účtovné služby pre spoločnosti v rámci nášho energetického holdingu.

Vašou náplňou práce bude:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva vybraných spoločností/klientov
- spracovanie ročnej uzávierky, daňového priznania dane z príjmov
- spracovanie DPH, dane z motorových vozidiel
- spracovanie mesačných uzávierok, reportov pre vedenie spoločnosti
- komunikácia so štátnou správou, audítormi

Miesto výkonu práce je možný v Preseľanoch, v Nitre príp. v Dubnici nad Váhom.

- možnosť odborného rastu, odborných školení a sebarealizácie
- príjemné pracovné prostredie v mlyne :) v Preseľanoch
- tím skúsených kolegýň ochotných Vás zaučiť :)
- možnosť home office raz - dva krát týždenne
- zabezpečenie prepravy do zamestnania, prípadne finančný príspevok na dopravu
- ročné a mimoriadne odmeny v závislosti od dosiahnutých ročných výsledkov

Ďakujeme vopred za všetky žiadosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov/-ky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

- prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 5 rokov
- samostatnosť, dôraz na detail, dobrý time management
- schopnosť pracovať samostatne a plniť pridelené úlohy
- predchádzajúca skúsenosť s prácou v systéme SOFTIP veľkou výhodou, nie však podmienkou

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Sládok
E-mail: poslať životopis
ID: 4543162  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac