Manažér farmy - Pobaltie

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Bielorusko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacmesačné odmeny až do výšky 1 základného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na farmu patriacu spoločnosti Agrozobor, hľadáme spoľahlivého a zodpovedného manažéra, ktorý bude:

- personálne riadiť tím do 10 zamestnancov, prevažne nižších pozícií
- zabezpečovať a dohliadať na chod farmy z pohľadu prevádzky
- byť partnerom pre manažment materskej spoločnosti

Farma sa nachádza v obci Ostrovec, Bielorusko, cca 10km od Litvy.

Pracovný čas - flexibilný, podľa potreby.

Vhodné pre niekoho ochotného žiť a pracovať priamo v Bielorusku, pracovať na turnusy napr. 3 týždne v Bielorusku a 1 týždeň na Slovensku, dohodou

- zabezpečené ubytovanie, auto aj na súkromné účely, mobil, notebook samozrejmosťou
- flexibilná pracovná doba
- život a spoznávanie kultúry v Bielorusku
- možnosť sebarealizácie a osobný rozvoj aj v oblasti obchodu

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhaj zaslať svoje aktuálne CV.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B, T

Počet rokov praxe

2

- vhodné pre manažéra, pre koho je téma chovu dobytka, živočíšnej výroby, poľnohospodárstva blízka
- má chuť spolu s nami farmu rozširovať a miestny tím rozvíjať a inšpirovať
- asertivita, zdravé sebapresadzovanie
- znalosť ruského jazyka na pokročilej úrovni

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4514869  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac