IT podpora

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Martin-Košúty
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacvýsledná suma bude závisieť od skúseností a zručností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu IT podpory hľadáme IT support technika, ktorého náplňou práce bude:

-poskytovanie dennej technickej podpory interným zamestnancom a správa ich klientských staníc, Google Workspace, Google Cloud Platform, produkty MS Server, MS Office, MS Active Directory a iné, správa a údržba virtuálnej privátnej siete
-kontrolovanie dodržiavania IT stratégie a Systémová a technická podpora: diagnostika a riešenie problémov, konfigurácia PC, inštalácia a sprevádzkovanie SW a HW produktov a technológií, ich upgradovanie
-údržba a administrácia dodanej techniky a technológie
-správa lokálnych tlačiarní a serverov
-komunikácia s dodávateľmi a objednávanie HW
-dokumentovanie problémov a ich riešení
-školenie užívateľov
-ochrana údajov a bezpečnosť vnútorného informačného systému spoločnosti
-vykonávanie úloh, pridelených IT manažérom
- správa IT majetku a technickej dokumentácie súvisiacej s ICT
- starostlivosť o internetové pripojenie

- Flexibilná pracovná doba + home office raz týždenne
- Multisport karta
- Práca vo vysoko kvalifikovanom kolektíve špecialistov
- Možnosť profesne rásť, učiť sa a spoznávať nové technológie
- Možnosť získať certifikácie a školenia z oblasti moderných cloudových riešení, sietí a systémov

Ďakujeme vopred za všetky žiadosti, avšak kontaktovať budeme len vybraných kandidátov/-ky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google Cloud Platform - Mierne pokročilý
Google Workspace - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dobré komunikačné schopnosti
- Zručnosti v nastavovaní a inštalácii HW - tlačiarne, notebooky, PC
- Znalosť konfigurácie MS Windows 10, 11
- Skúsenosť s google cloud platform vítaná
- Chuť učiť sa nové technológie z oblasti sietí a systémov
- Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky užívateľov
- Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme
- Odolnosť voči stresu, dobrý časový manažment
- Aktívny vodič- práca vyžaduje príležitostné cestovanie (NR, BA)

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4439386  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac