Vodič autocisterny

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta +kvartálne, ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PROBUGAS a.s. hľadá do svojho tímu vodičav autocisterny s ADR.
Náplň práce:
- preprava ADR materiálu - kvapalný plyn,
- komunikácia s dispečerom,
- technický dohľad nad vozidlom, preprava na kontroly a servis,
- ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynu svojho nadriadeného
- jazdy po Slovenskej republike -žiadne turnusy, ani nočné zmeny,
- Bratislava- odstavné parkovisko, začína a končí v Bratislave
ŠKOLENIE NA ADR VIEME ZABEZPEČIŤ

- príjemné pracovné prostredie v stabilnej spoločnosti,
- perspektíva dlhodobej pracovnej príležitosti,
- motivujúce pracovné ohodnotenie,
- kvartálne odmeny,
- ročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

2

- Vodičské oprávnenie: skupina B, C, E
- kvalifikačná karta vodiča,
- osvedčenie o základnej kvalifikácií a o pravidelnom výcviku,
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča +ADR osvedčenie o školení vodičov (vieme zabezpečiť)
- skúseností na pozícií šoféra nákladných vozidiel min. 2 roky,
- orientačné schopnosti,
- samostatnosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4215998  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac