Samostatný účtovník/účtovníčka

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím účtovníkov sa rozširuje a preto hľadáme skúseného samostatného účtovníka, ktorého náplňou práce bude:
-Vedenie podvojného účtovníctva
-Kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov
-Identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
-Spracovávanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných uzávierok
-Spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy
-Pripravovanie reportov pre nadriadeného

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

- prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 2 roky
- samostatnosť, dôraz na detail, dobrý time- management
- schopnosť pracovať samostatne a plniť pridelené úlohy
- predchádzajúca skúsenosť s prácou v systéme SOFTIP veľkou výhodou, nie však podmienkou
- skúsenosť s vedením účtovníctva viacerých spoločností je veľmi vítaná

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4152708  Dátum zverejnenia: 1.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac