Projektový manažér v oblasti energetiky - Inovácia a modernizácia plavebných komôr Vodného diela Gabčíkovo

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Gabčíkovo
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nastavenie, riadenie a koordinácia projektov a úloh po zmluvnej, finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke v súlade s platnými zmluvnými vzťahmi a zákonmi
- Nastavenie a kontrola procesu realizácie projektu z hľadiska nákladov, kvality a termínov
- Aktívne sledovanie a pravidelné reportovanie projektových výsledkov v zmysle stanovených obchodných,technických parametrov a cieľov
- Návrhy aj aplikácia riešenia na elimináciu projektových rizík
- Zostavovanie organizačnej štruktúry projektu, plánu aktivít, delegovanie úloh smerom projektový tím a dodávateľov projektu
- Motivácia projektového tímu
- Vedenie administratívy a dokumentácie (projektová dokumentácia, prezenčné listiny, vyúčtovania, plnenie aktivít) v zmysle projektových metodík
- Evidencia technických úprav a zmien počas realizácie projektu
- Interná a externá komunikácia
- Vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov
- Komunikácia so subdodávateľmi
- Komunikácia a priebežná negociácia s externými dodávateľmi projektu počas realizácie a podľa stanovených zmluvných podmienok
- Príprava zmlúv a zmluvných vzťahov
- Organizácia a účasť na pracovných stretnutí, prezentácií
- Spracovanie, sledovanie, analýza a vyhodnotenie požiadaviek zákazníka

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mail: [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér

Počet rokov praxe

5

Silné plánovacie a organizačné schopnosti,
Schopnosť riadiť a motivovať tím ľudí,
Schopnosť pracovať pod tlakom,
Silná orientácia na výsledky,
Vysoká miera samostatnosti, flexibilita, zodpovednosť,
Projektové riadenie,
MS Office - pokročilý,
Ochota cestovať - Gabčíkovo - Dubnica nad Váhom

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4059072  Dátum zverejnenia: 11.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac