Technický manažér so špecializáciou na turbíny

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia a komplexné riadenie aktivít oddelenia projekcia a ich organizačné zabezpečenie v súlade so stratégiou spoločnosti.
Tvorba a realizácia stratégií a koncepcií rozvoja produktov spoločnosti v oblasti HYDRO technológií (prevádzkové súbory strojnej technológie, elektro technológie a automatiky), stanovovanie koncepčného a technického riešenia zákaziek.
Posudzovanie a navrhovanie usporiadania vodných stavieb pre optimálnu aplikáciu, alebo modernizáciu technológie.
Ako kľúčový člen vrcholového manažmentu participuje na všetkých aktivitách a rozhodovacích procesoch smerujúcich k dosiahnutiu strategických cieľov spoločnosti.
Udržiavanie resp. zvyšovanie konkurencieschopnosti spoločnosti na základe kontinuálneho zvyšovania kvality procesov oddelenia.
Návrh a príprava projektov s využitím podpory z cudzích zdrojov (granty, EU/NFP)
Obhliadka objektov v rámci prípravy GO a investičných zámerov, aj v zahraničí.
Riadenie tímu 2 projektových manažérov.
Pravidelný reporting generálnemu riaditeľovi spoločnosti.

- práca na zaujímavých projektoch v oblasti vodnej energetiky,
- rôzne teambuldingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- MultiSport karta,
- príležitosť kariérne rásť a neustále sa učiť nové veci

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV v slovenskom, alebo anglickom jazyku na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technický manažér (turbíny)

Počet rokov praxe

5

Ako by mal tvoj profil vyzerať:
- predchádzajúca skúsenosť na pozícii Technický manažér/riaditeľ so špecializáciou na hydroenergetiku min. 5 rokov,
- VŠ vzdelanie technického zamerania - strojárske, alebo elektrotechnické, špecializácia - stroje, mechanizmy, pohony, automatika, investičné celky (všeobecne - prevádzkové súbory)
- dokážeš samostatne pracovať v technickej oblasti, no zároveň zvládneš riadiť a motivovať tím
ľudí,
- máš prehľad z odboru hydrotechnika a hydrotechnických zariadení,
- dokážeš identifikovať príležitosti na zlepšenia a ponúkaš konštruktívne návrhy na zmenu,
- veľmi dôležité je tiež analytické myslenie, tímový duch, samostatnosť, flexibilita, organizovanosť,
- máš dobré komunikačné zručnosti a nechýba ti schopnosť prijímať kľúčové rozhodnutia
v technických otázkach,
- ovládaš angličtinu, slovom i písmom, (ďalšie jazyky - španielčina, nemčina veľkou výhodou).

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4021411  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac