Technický konzultant (výstavba MVE na Kube - špecializácia: turbíny)

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jednu z našich divízií v Dubnici nad Váhom, hľadáme skúseného technického konzultanta, ktorého by sme postupne radi profilovali na pozíciu Technického riaditeľa. Vašou pracovnou náplňou bude:
Technicko-ekonomické analýzy na báze štúdií realizovateľnosti pre projektové zámery a tendrové ponuky.
Technická analýza a obsahové rešerše tendrovej dokumentácie.
Kompletizácia podkladov a vypracovanie technickej špecifikácie pre potreby ponuky.
Príprava a vypracovanie podkladov pre rozhodovanie na úrovni technického riaditeľa (plánovanie, stratégia VaV činností, organizovanie mítingov).
Spolupráca s obchodným a finančným oddelením pri príprave a realizácii projektov (sieťové analýzy, resp. podklady na báze MSP).
Návrh a príprava projektov s využitím podpory z cudzích zdrojov (granty, EU/NFP)
Obhliadka objektov v rámci prípravy GO a investičných zámerov, aj v zahraničí.
Výstupom sú:
Technické správy, listy, rozpočty, harmonogramy, záznamy z mítingov.

- práca na zaujímavých projektoch v oblasti vodnej energetiky,
- rôzne teambuldingy, firemné akcie, vianočný večierok,
- MultiSport karta,
- príležitosť kariérne rásť a neustále sa učiť nové veci

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
CAD systémy - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projekcia, výskum a vývoj

Počet rokov praxe

5

- VŠ vzdelanie technického zamerania - strojárske, alebo elektrotechnické, špecializácia - stroje, mechanizmy, pohony, automatika, investičné celky (všeobecne - prevádzkové súbory)
- Akceptovateľná prax na univerzite, v projekcii, VaV centre, min. 5 rokov,
- Prehľad z odboru hydrotechnika a hydrotechnických zariadení,
- Cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť, tímový duch,
- Ochota učiť sa neustále nové veci,
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom a písmom, min. úroveň B2,
- Dobré organizačné zručnosti.

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3922107  Dátum zverejnenia: 5.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac