Farmár

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Preseľany
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacV závislosti od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta môže byť fixná mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa skúsený FARMÁR pre rodinnú farmu v Preseľanoch, ktorému nechýba pozitívny vzťah ku zvieratám a práci na farme.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
✅ Komplexná starostlivosť o chod farmy.
✅ Kŕmenie a celková starostlivosť o zvieratá (kone, kozy, poníky, sliepky, husi, ošípané).
✅ Kontrola stavu vody a krmiva, rozrábanie krmiva a jeho dávkovanie do válovov, napájanie zvierat.
✅ Pasenie a stráženie stáda zvierat.
✅ Čistenie maštalí od hnoja, kladenie podstielok.
✅ Dojenie kôz, spolupráca pri výrobe syra v mliekarničke.
✅ Pomocné práce v stajni.
✅ Kosenie trávy, čistenie jazera, rúbanie dreva.
✅ Jednoduché opravy poľnohospodárskej techniky.
✅ Rastlinná výroba (pestovanie kŕmnych plodín).

✅ možnosť ubytovania
✅ mzda: 1.500€ brutto + odmeny (zákonné príplatky za prácu vo sviatok, cez víkend)

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

farmár
2

✅ predchádzajúce skúsenosti s prácou na farme, alebo na družstve,
✅ ochota pracovať aj cez víkendy,
✅ fyzická zdatnosť,
✅ vzťah ku zvieratám a farmárčeniu,
✅ spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
✅ vodičské oprávnenie sk. T

SK POWER ENGINEERING je spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti ľudských zdrojov, marketingu a informačných technológií.
Špecializujeme sa na poradenstvo pre firmy zaoberajúce sa výrobou energie, obchodovaním s energiou, ale aj jej dodávaním ku koncovému zákazníkovi.
Výzvou sú pre nás klienti, ktorí sa venujú výskumu a vývoju nových technológií a našou víziou je poskytovanie nadštandardných služieb aj v tejto oblasti.
Naša ponuka služieb vždy zahŕňa riešenia na mieru s dôrazom na najvyššiu spokojnosť klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Lieskovec 598/75
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 3920322  Dátum zverejnenia: 4.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac