Farmár

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Preseľany
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacV závislosti od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta môže byť fixná mzda vyššia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa skúsený FARMÁR pre rodinnú farmu v Preseľanoch, ktorému nechýba pozitívny vzťah ku zvieratám a práci na farme.

Tvojou pracovnou náplňou bude:
• Komplexná starostlivosť o chod farmy.
• Kŕmenie a celková starostlivosť o zvieratá (kone, kozy, poníky, sliepky, husi, ošípané).
• Kontrola stavu vody a krmiva, rozrábanie krmiva a jeho dávkovanie do válovov, napájanie zvierat.
• Pasenie a stráženie stáda zvierat.
• Čistenie maštalí od hnoja, kladenie podstielok.
• Dojenie kôz, spolupráca pri výrobe syra v mliekarničke.
• Pomocné práce v stajni.
• Kosenie trávy, čistenie jazera, rúbanie dreva.
• Jednoduché opravy poľnohospodárskej techniky.
• Rastlinná výroba (pestovanie kŕmnych plodín).

• možnosť ubytovania
• mzda: až do výšky 2.000€

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

farmár

Počet rokov praxe

2

• predchádzajúce skúsenosti s prácou na farme, alebo na družstve,
• ochota pracovať aj cez víkendy,
• fyzická zdatnosť,
• vzťah ku zvieratám a farmárčeniu,
• spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
• vodičské oprávnenie sk. T

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3920322  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac