Prípravár energetických projektov

SK POWER ENGINEERING s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac(výsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jednu z našich divízií - výroba elektrickej energie a tepla, hľadáme šikovného prípravára energetických projektov s dobrými analytickými zručnosťami, ktorý bude:

- pripravovať technicko-ekonomické štúdia výstavby energetických zdrojov,
- pripravovať časový a finančný harmonogram projektov,
- zabezpečovať technické podklady pre povoľovacie konania,
- pripravovať ekonomické podklady pre financovanie projektov (rôzne kalkulácie a analýzy),
- spravovať bežnú agendu jednotlivých spoločností (nap. životné prostredie, štátne organizácie),
- reportovať výsledky manažmentu spoločnosti.

- príležitosť kariérne rásť a neustále sa učiť nové veci,
- MultiSport karta,
- rôzne teambuildingy, firemné akcie, vianočný večierok,

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím neváhajte zaslať Vaše aktuálne CV na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor alebo ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na detail,
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť,
- pokročilá znalosť balíka MS Office (veľká časť práce s excelom, výpočty),
- orientácia v ekonomických výkazoch,
- ochota občasne vycestovať (BA office, zahraničie),
- vodičský preukaz sk. B - aktívny šofér,
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2.

SK Power Engineering s.r.o je nezávislá poradenská spoločnosť podnikajúca na rozvíjajúcich sa trhoch, okrem iného, v strojárskom a energetickom priemysle, kde sa profiluje ako inovatívny, spoľahlivý a súčasne flexibilný dodávateľ komplexných riešení pre viac ako 30 zákazníkov z oblasti energetiky, strojárstva, vedy a výskumu, životného prostredia a obnoviteľných zdrojov energie. SKPE predstavuje od roku 2018 podporu v strategickom riadení spoločností a poskytuje ekonomicko - finančné, personálne, marketingové, IT a iné služby pre dosahovanie výkonov v súlade so stratégiou klientov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3869446  Dátum zverejnenia: 11.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac