Administratívna podpora bezpečnostného manažéra

SK-NIC, a.s.

Námestie SNP, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.8.2023 / 1.9.2023/TBA
2 000 EUR/mesiacNástupná mzda je len garantované minimum. Jej zmena bude predmetom našej vzájomnej dohody, ktorá bude zohľadňovať vaše odborné znalosti a skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• monitorovanie a aktualizácia prevádzkových procesov a postupov s cieľom dodržiavania súladu s právnymi predpismi a etickými normami,
• vypracovávanie návrhov na zlepšovanie existujúcich procesov a zapracovávanie do príslušných vnútorných dokumentov,
• vypracovávanie a pravidelné preskúmanie zásad súvisiacich s bezpečnostnou politikou a príslušnou dokumentáciou,
• spracovávanie podkladov a asistencia pri technických a bezpečnostných auditoch spoločnosti (najmä ISO 27001 a kybernetická bezpečnosť),
• analýza a priebežné sledovanie stavu nových požiadaviek na spoločnosť (najmä z dôvodu vznikajúcej legislatívy, a to aj na európskej úrovni),
• zodpovednosť za dodržiavanie súladu so smernicami materskej spoločnosti.

• práca v malom a mladom kolektíve,
• zaujímavý sociálny program (nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na DDS, 5 dní na zotavenie (sick days), vzdelávanie hradené firmou, multisport, teambuildingy a ďalšie).

V prípade, že spĺňate požiadavky, zašlite prosím Váš životopis spolu s motivačným listom.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o pracovné miesto v spoločnosti, z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme vopred za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Informačná bezpečnosť (ISO 27001) - Mierne pokročilý
GDPR - Mierne pokročilý
iso - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

• minimálne 2 roky skúsenosti s prácou v oblasti informačnej resp. kybernetickej bezpečnosti

• schopnosť analyticky myslieť a navrhovať logické a praktické riešenia,
• samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, rozhodnosť, aktívny prístup,
• zmysel pre detail,
• tímový hráč,
• ochota a chuť učiť sa neustále nové veci a profesne rásť v oblasti informačnej bezpečnosti,
• znalosť normy ISO 27001, 27002, 27005, NIS výhodou,
• znalosť právnych predpisov v oblasti bezpečnosti výhodou (najmä GDPR, zákon o kybernetickej bezpečnosti, prípadne NIS).

SK-NIC, a.s. je organizácia zodpovedná za prevádzku domény najvyššej úrovne pre Slovenskú republiku, spravujúca distribúciu .sk domén prostredníctvom siete sprostredkovateľov (registrátorov) a ďalších predajcov. V súčasnosti s viac ako 460.000 doménami v správe a viac ako 2300 aktívnymi registrátormi, čo robí z .sk jednu z najotvorenejších platforiem v Európe, jeho misiou je zvýšiť prijatie .sk a urobiť z nej primárnu doménu pre podnikateľov, jednotlivcov a iné organizácie, ktoré sú lokalizované na Slovensku. Od 1. septembra 2017 bol implementovaný nový registračný systém a kritériá spôsobilosti sa rozšírili na všetkých členov EÚ, EHP a EZVO. Spoločnosť je súčasťou Team Internet Group plc.(CentralNic Group plc.)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4585432  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac