Technik / SW vývojár pre spoločnosť SK-NIC, a.s.

SK-NIC, a.s.

Miesto práce
Námestie SNP 14, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1000-3000€ (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia interného technika / IT vývojára sa zameriava na programátorské a analytické práce pri vývoji informačných systémov spoločnosti, ako aj technickú podporu operatívnemu tímu. Táto rola bude zahŕňať široký rozsah činností, ktoré sú detailnejšie popísané nižšie.

Skupina sa zameriava na úzku spoluprácu v tíme, kde je v prípade technických pozícií uplatňovaná spolupráca v rámci celej skupiny.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
• Vývoj, implementácia a technická údržba systémov pre registrácie domén v rámci spoločnosti SK-NIC a firemných webových sídiel.
• Programovanie aplikácií pre vnútrofiremnú podporu.
• Technické analýzy a exporty údajov z databáz pre vnútrofiremnú podporu.
• Podpora a riešenie technických požiadaviek operátorov.
• Spracovanie a vytváranie technickej dokumentácie.
• Kontakt s klientmi pri riešení technických problémov.

• adaptačný proces pri zapracovaní
• výborný pracovný tím
• zaujímavý sociálny program (nadštandardná zdravotná starostlivosť, príspevok na DDP, 5 dní na zotavenie, ...)
• pružná pracovná doba, neformálna atmosféra

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti zasielajte na [email protected]

SK-NIC, a.s & CentralNic sú zamestnávateľmi v rámci Equal Opportunities

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Perl - pokročilý
PHP - pokročilý
SQL - pokročilý
MySQL - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Python - pokročilý
C++ - pokročilý

• Profesionál s vysokými pracovnými návykmi a oddanosťou k presnosti a práci typu „správne na prvýkrát“.
• Osoba s vysokým matematickým a analytickým potenciálom.
• Jasná komunikácia, dobré načúvanie a tímový hráč. Kľúčovou požiadavkou je výborná znalosť angličtiny a dobré komunikačné schopnosti.
• Silný vzťah k etickej práci a záujem o rozširovanie si znalostí.
• Spoľahlivosť a zodpovednosť.
• Iniciatívny pracovník schopný efektívne pracovať ako v autonómnom, tak v priamo riadenom režime.
• Proaktívny prístup.
• Pre túto pozíciu je ideálne technické a analytické myslenie, skúsenosti s so záujmom po ďalšom rozvoji svojich zručností.

Skúsenosti:
• Programovanie v jazykoch PHP a znalosť SQL (MySQL/MariaDB).
• Znalosť Perl, Python, S3.0 a C / C++ je výhodou.
• Užívateľská znalosť MS Office a prostredia Linux.
• Znalosť prostredia Gitlab je výhodou.
• Znalosť základnej dátovej analytiky.
• Najmenej základy metodiky Scrum, vrátane úrovne Scrum master.
• Mierne pokročilé znalosti informačnej / kybernetickej bezpečnosti, certifikát pre niektorú relevantnú normu vítaný.
• Skúsenosť práce s certifikátmi a e-podpisovaním výhodou.
• Znalosť princípov „Security by Design“ v oblasti kódovania.
• Znalosť projektového riadenia a fungovania DNS infraštruktúry je výhodou.
• Schopnosť vytvárania testovacieho prostredia je výhodou.

Spoločnosť SK-NIC, a. s., je správcom domény najvyššej úrovne .sk. Od polovice 90-tych rokov je uznaná organizáciou IANA (Internet Assigned Numbers Authority), ktorá manažuje koreňovú zónu DNS, ako delegovaný manažér domény .sk (v roku 1999 zmenila meno z EUNET Slovakia na EuroWeb Slovakia a v roku 2006 na SK-NIC). V roku 2006 spoločnosť SK-NIC, a. s. uzavrela s vládou Slovenskej republiky Dohodu o spolupráci – unikátnu v rámci správy národných domén v Európe – ktorou dobrovoľne presunula časť svojich kompetencií pri správe domény na vládu a podriadila sa požiadavkám na úroveň poskytovaných služieb ako aj Komisii pre správu národnej domény, ktorá pozostáva zo zástupcov internetovej komunity ako aj vlády SR. SK-NIC, a. s. je v rámci národných domén najvyššej úrovne v Európe najúspešnejším registrom v oblasti otvorenosti voči svojej komunite registrátorov domén, pričom počet akreditovaných registrátorov na Slovensku dosiahol v minulosti maximálnu úroveň 5900 subjektov (poznámka: v Európe existujú len traja ďalší správcovia národných domén, ktorí majú viac než 1000 registrátorov, pričom napríklad v Českej republike pôsobí len niečo cez 40 registrátorov, alebo v Nemecku, ktoré je najväčším celosvetovým trhom s doménami, pôsobí len o niečo viac než 300 registrátorov). Pod správou spoločnosti SK-NIC, a. s. dosahuje navyše doména .sk nenarušenú 100-percentnú dostupnosť služby DNS. Všetci zamestnanci a technológie, ktoré používa SK-NIC, a. s. sa nachádzajú na Slovensku, kde zabezpečuje prevádzku s maximálnou možnou 100-percentnou dostupnosťou služby DNS odkedy sa stala plne vlastnenou dcérskou firmou globálnej skupiny CentralNic, ktorá je verejne obchodovaná na londýnskej burze cenných papierov. Skupina CentralNic kúpila akcie SK-NIC, a. s. od predošlého holandského akcionára v decembri 2017.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Námestie SNP 14
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 3820036  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000-3000€ (v závislosti od skúseností)