Obchodný manažér v klinickom laboratóriu

SK-LAB, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
2 500 EUR/mesiacPlatobné podmienky upresníme pri osobnom pohovore, výška závislá od predchádzajúcich pracovných skúseností, odbornosti a dosiahnutých výsledkov. Okrem uvedenej základnej mzdy je pracovná pozícia honorovaná aj odmenami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Nastavenie a implementácia obchodnej stratégie.
• Spolupráca a udržovanie vzťahov s lekármi, ambulanciami, nemocnicami.
• Rozvoj spolupráce s novou klientelou, monitoring trhu, akvizičná činnosť.
• Participácia na optimalizácii prevádzkových nákladov, plánovanie a implementácia opatrení na zlepšenie efektívnosti prevádzky.
• Spoluzodpovednosť za výsledky a za ekonomické ukazovatele spoločnosti.
• Monitoring aktuálnych a plánovaných grantov, eurofondov a výziev v oblasti veda a výskum.
• Príprava podkladov a materiálov pre získanie grantov na financovanie projektov v oblasti vedy a výskumu.
• PR a marketingové aktivity spoločnosti, propagácia portfólia aktivít spoločnosti.
• Reporting vedeniu spoločnosti, administratívne činnosti a iné.
• Práca je kombináciou práce v klinickom laboratóriu v Lučenci a prácou v teréne - Banskobystrický kraj, čiastočne aj Bratislavský kraj.

• Služobné auto, notebook, telefón.
• Pracovné prostredie a politika spoločnosti podporujúca vzdelávanie a odborný rast.
• 2x ročne jednorazové odmeny až do výšky 100 % mesačného platu.
• Vernostné a jubilejné odmeny.
• Teambuildingové akcie.
• Systém caffeteria.

Prosíme uchádzačov, aby spolu so životopisom zasielali aj motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vysokoškolské II. stupňa, odbor – ekonómia, obchod, poprípade medicína. Niekoľkoročná prax v segmente zdravotníctvo vítaná.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou je niekoľkoročná prax a preukázateľne dosiahnuté výsledky v obchode.

• Znalosť prostredia a obchodno-právnych vzťahov v oblasti zdravotníctva je výhodou
• Prezentačné a komunikačné zručnosti na vysokej úrovni a proklientský prístup
• Výborné organizačné schopnosti
• Proaktívny a samostatný prístup
• Negociačné zručnosti
• Schopnosť hľadania a navrhovania riešení, operatívne riešenie problémov
• Strategické myslenie
• Vysoký stupeň flexibility
• Schopnosť zvládania záťažových situácií
• Prirodzená autorita
• Vysoká miera lojality

SK-LAB je klinické laboratórium poskytujúce širokú paletu laboratórnych vyšetrení v odbornostiach klinická biochémia, klinická imunológia a klinická mikrobiológia. Pri našej práci kladieme dôraz na kvalitu, odbornosť a individuálny prístup k pacientovi. Sme presvedčení, že medzi číslom a výsledkom laboratórneho vyšetrenia je zásadný rozdiel pre pacienta aj pre jeho ošetrujúceho lekára. Čísla je možné vyprodukovať v krátkom čase, vo veľkom množstve a pri minimalizácii nákladov, ale plnohodnotný výsledok, ktorý odpovedá na klinickú otázku a pomáha k určeniu diagnózy vyžaduje zodpovednú a maximálne erudovanú prácu.

Podieľame sa aj na riešení viacerých neštandardných projektov predstavujúcich odbornú výzvu a vyžadujúcich invenciu a kreativitu pri ich riešení. Príkladom je LC-MS/MS metóda pre stanovenie Fosfatidyletanolu, ktorú sme vyvinuli a zaviedli do rutinnej prevádzky v spolupráci s Odborným liečebným ústavom psychiatrickým Predná hora, dlhodobá spolupráca s Neuroimunologickým inštitútom Slovenskej akadémie vied v oblasti výskumu Alzheimerovej demencie, alebo spolupráca s Fakultnou nemocnicou s poliklinikou F.D. Roosevelta pri vyšetrovaní pacientov zaradených do transplantačného programu.
ID: 4136501  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac