Operátor - obsluha robotickej zváracej linky

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Komárno
7 EUR/hod.Variabilná zložka mzdy až do výšky 15% zo základu / Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce / CELKOVÁ HRUBÁ MZDA: 1430€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vysoko kvalifikovaná práca na robotickej zváracej linke - obsluha robotickej zváracej linky.

Ponúkame istotu dlhodobej práce v priateľskom kolektíve.
Práca vo svetlých, čistých a vykurovaných priestoroch.
Okrem adekvátneho finančného ohodnotenia ponúkame možnosť osobného rozvoja a odborného rastu.

Zamestnanecké benefity:
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy.
- Nočné príplatky nad rámec zákona.
- Zabezpečenie závodného stravovania s príspevkom zamestnanca 0,48€ /obed.
- Príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa).
- Príspevok za odporúčanie nového zamestnanca do výšky 300 EUR v hrubom, resp. každý zamestnanec ktorý odporučil bude zaradený do žrebovania o 3 nákupné poukážky v hodnote 500,-/300,-/100,- EUR.
- Rôzne firemné eventy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4255654  Dátum zverejnenia: 10.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.