Elektrikár - údržba

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážné práce na údržbe, oprava malých ručných náradí.
Údržba a oprava zváracích aparátov a zváracích káblov.
Revízia a odborná kontrola malých spotrebičov a predlžovacích prívodov.
Oprava zapojenia elektroinštalácie budov a objektov v areáli.
Oprava závad elektrických častí žeriavov.
Zapojenie strojov a zariadení po prípadnom premiestnení.
Eventuálne náhrada za elektrikára výrobného úseku na montáži elektrokontajnerov (v prípade potreby).

Ponúkame samostatnú zodpovednú prácu v perfektne zladenom pracovnom tíme, istotu dlhodobej práce, čistotu pracovného prostredia.
Variabilná zložka mzdy až do výšky 15% zo základu
Mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu nad rámec zákona
Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a nedeľu
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy
Zabezpečenie závodného stravovania s minimálnym príspevkom zamestnanca,
spoločenské a športové podujatia (vianočný večierok, súťaž rybárov, futbalový turnaj pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, účasť na rekreačnom behu).
príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike min. § 22 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z.

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskeho rodinného koncernu LKW Walter so sídlom v Rakúsku vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 7 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Hadovce 219
945 01 Komárno

Kontakt

ID: 3824628  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.