Zvárač

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou
5 - 6,5 EUR/hod.- Variabilná zložka mzdy až do výšky 15% zo základu (celková hrubá mesačná mzda 1050€ - 1300€) - Mzdová kompenzácia za sťažený výkon práce - Mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu nad rámec zákona - Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a nedeľu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná práca na základe technickej dokumentácie.
Zvarenie zostaveného kontajnera. Jedná sa o zváranie plechov od hrúbky 1,2 mm do hrúbky 3 mm v ochrannej atmosfére vo vodorovnej a zvislej polohe a nad hlavou.

Ponúkame istotu dlhodobej práce v priateľskom kolektíve.
Práca vo svetlých, čistých a vykurovaných priestoroch.
Okrem adekvátneho finančného ohodnotenia ponúkame možnosť osobného rozvoja a odborného rastu.

Zamestnanecké benefity:
- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy
- Zabezpečenie závodného stravovania s príspevkom zamestnanca 0,75€
- Príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa)

Uprednostnení budú zvárači so skúsenosťami s robotickým zváraním

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

2

Zváračský preukaz Z-M1
Zváračský certifikát podľa ISO 9606-1

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3790569  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.