Vodič VZV

SK-CONT s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
01.01.2021
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva prípravu a presun dielčích elementov pomocou vysokozdvižného vozíka na jednotlivé pracovné pozície.

Ponúkame samostatnú zodpovednú prácu v perfektne zladenom pracovnom tíme, istotu dlhodobej práce, čistotu pracovného prostredia.
Variabilná zložka mzdy až do výšky 15% zo základu
Mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu nad rámec zákona
Mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a nedeľu
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2 % z hrubej mzdy
Zabezpečenie závodného stravovania s minimálnym príspevkom zamestnanca.
Spoločenské a športové podujatia (vianočný večierok, súťaž rybárov, futbalový turnaj pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, účasť na rekreačnom behu).
Príspevky (napr. životné jubileá, príspevok pri narodení dieťaťa).
Práca vo svetlých, vykurovaných priestoroch .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zámočník

Počet rokov praxe

2

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

SK-CONT sa špecializuje na výrobu vysokohodnotných skladovacích kontajnerov a v tomto segmente má už 25 ročné skúsenosti. Sme výrobný závod s viac ako 250 zamestnancami, ktorý vyrába skladovacie kontajnery v rôznych rozmeroch, v rôznych farebných prevedeniach a v rôznych variantoch vybavenia podľa potrieb zákazníka. Výroba skladových kontajnerov prebieha podľa prísnych ekologických a kvalitatívnych noriem. Kontrola kvality a kontrola vplyvu na životné prostredie je prvoradá. Sme dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti CONTAINEX patriacej do rakúskeho rodinného koncernu Walter Group so sídlom vo Wiener Neudorf. SK-CONT sa umiestnila na 5 . mieste v rebríčku TOP 10 firiem Nitrianskeho kraja za rok 2017 v kategórii výrobné firmy, ktorý zostavil denník Hospodárske noviny v spolupráci s partnermi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3545047  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac