PHP programátor web stránok

SIXNET s.r.o.

Miesto práce
Dúhová 40, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie a správa web stránok, e-shopov, webových portálov, práca na projektoch malého až stredného rozsahu. Primárne zamerané na backend.

Flexibilná pracovná doba, mladý kolektív, rôzne projekty, príjemné pracovné prostredie, školenia nových technológií, Multi-Sport karta (neobmedzený vstup). Práca je možná aj popri štúdiu na VŠ

Hľadáme skúsených kóderov do tímu, práca v office aj homeoffice, 8 hodín denne, v centre Košíc. Vzhľadom na široký záber tém a projektov je pracovné miesto vhodné na získavanie nových skúseností (nielen programátorských).

Poprosíme záujemcov, aby nám preposlali svoje referencie a ukážky zdrojových kódov v PHP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - pokročilý
PHP - pokročilý
MySQL - pokročilý
CSS - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Rozhľad v technológiach a hlavne ochotu a chuť učiť sa nové veci, znalosť Laravel alebo CodeIgniter výhodou.

SIXNET s.r.o. je spoločnosť pôsobiaca na poli IT v oblasti vývoja webových stránok, SEO optimalizácií, multimédií a reklamy od roku 2002. Aktuálne má spoločnosť 14 zamestnancov - programátorov, grafikov, copywritera a SEO špecialistu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dúhová 40
040 01 Košice

Kontakt

ID: 2038368   Dátum zverejnenia: 8.1.2018