Vedúci montážnej haly

Miesto práce
Trate mládeže, Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 800 EUR/mesiacMzda + dohodnutý odmeňovací systém. Možnosť navýšenia mzdy po zapracovaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci montážnej haly zabezpečuje plnenie plánu výroby na základe výrobných príkazov, stanovuje priority, organizuje prácu a riadi ľudí, operatívne rieši vzniknuté problémy, zabezpečuje plynulosť práce montáže, dohliada na kvalitu. Interne úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami (oddelením konštrukcie, nákupu, výroby a predaja). Dbá na dodržiavanie pracovných, bezpečnostných a iných interných pravidiel.
Náplň práce:
  • riadenie, kontrola a koordinácia výrobných prác na montáži
  • dohľad nad dodržiavaním správnych technologických postupov a nad udržaním kvality
  • dodržiavanie kapacitného plánu výroby a montáže
  • odporúča sortiment tovaru a výšku zásob v materiálovom sklade
  • spolu s nákupným oddelením sa podieľa na kontrole včasného zabezpečenia materiálu pre montáž
  • navrhuje a realizuje opatrenia na zlepšenie kvality a produktivity práce
  • operatívne kontroluje evidenciu dochádzky svojich podriadených, podieľa sa na dodržiavaní BOZP

  • uvítací balíček pre nového zamestnanca
  • práca v kreatívnom a príjemnom kolektíve
  • 13. a 14. plat vyplácaný na základe pracovných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti
  • podpora odborného vzdelávania
  • pravidelne organizované podujatia pre zamestnancov ako napr. vianočný večierok, letná slávnosť, športový deň
  • stravné lístky
  • teplé obedy na pracovisko
  • pitný režim zdarma (káva, čaj)
  • kvalitné pracovné odevy – zabezpečený servis (pranie, žehlenie)
  • finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach
  • parkovanie na mieste pracoviska zdarma
  • kariérny plán a možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárska výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosti s vedením ľudí
  • komunikatívnosť, schopnosť spolupracovať a samostatne sa rozhodovať
  • aktívny a zodpovedný prístup k práci, flexibilita
  • znalosť technickej dokumentácie a výkresov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou vlastných špeciálnych lesných kolesových traktorov EQUUS.
S výrobou sme začali v roku 2014 a k dnešnému dňu sme predali viac ako 200ks traktorov. Dnes 90% celkovej produkcie vyvážame do zahraničia.
www.equuseu.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Aneta Blahútová
Tel.: +421905 608 936
E-mail: poslať životopis
ID: 4486356  Dátum zverejnenia: 3.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac