Logo SITNO HOLDING Real Estate, a.s.

Administratívna výpomoc

SITNO HOLDING Real Estate, a.s.

Miesto práce
Rybné námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 - 8 EUR/hod.Hodinová mzda na základe dohody a počtu celkovo odrobených pracovných hodín. Finálna hodinová mzda bude dohodnutá na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/rada poriadok a s úsmevom vždy zvládaš administratívne úlohy? Chceš byť súčasťou tímu, ktorý sa venuje zaujímavým projektom a hľadá dynamického kolegu/kolegyňu? Potom sme práve my, moderná firma s výrazným pôsobením v oblasti REAL ESTATE, ktorá hľadá práve Teba na pozíciu Administratívneho Asistenta/tky v rámci brigády.

- administratívna podpora
- skenovanie a skartovanie zložiek
- spracovanie pošty
- zaisťovanie overovanie plnej moci u notára - príprava pošty na odoslanie
- administratívne ad hoc úlohy podľa potreby

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. Aj preto máme pre našich brigádnikov prichystanú atraktívnu ponuku benefitov:
- flexibilná pracovná doba a možnosť privyrobiť si
- ovocné desiaty, neobmedzená káva a čaj
- parkovanie v centre mesta
- vstup do Wellness/Fitness
- Pracovné prostredie v centre Bratislavy
- možnosť učiť sa a posúvať seba a svoje schopnosti
- skvelý a mladý pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za záujem.
Každý z Vás dostane od nás odpoveď buď e-mailom alebo telefonicky.
Tešíme sa na Vaše reakcie!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SharePoint - Mierne pokročilý
Microsoft OneDrive - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

- časová flexibilita – cca 20 hodín týždenne
- precíznosť a zmysel pre detail
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- kritické myslenie
- prax na obdobnej pozicii (veľkou výhodou)

SITNO HOLDING Real Estate, a.s. je európska developerská spoločnosť, venujúca sa trhu s nehnuteľnosťami a správou investícií s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s tvorbou nových projektov a prevádzkovaním hotelov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. JUDr. Elena Segečová
E-mail: poslať životopis
ID: 4743950  Dátum zverejnenia: 14.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.