Reagujte bez životopisu
Logo SITI s.r.o.

Vodič dodávky do 3,5T

SITI s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
máj 2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzda:950.-€-1200.-€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dodávky na rozvoz náhradných dielov v Hu a SK ,s vozidlami Fiat Ducato,Citroen Berlingo,

Výhodné platové podmienky,motivačný systém
Dlhodobý pracovný vzťah
Stále trasy a vykládky
Každý deň doma
Kľudná práca
Zaučenie
Poistenie
Parkovanie s vozidlom doma
Ideálna práca pre uchádzačov z okresu NZ ,SA,KN,GA,NR

Požadujeme zodpovednosť, slušné vystupovanie a starostlivosť o pridelené vozidlo. Možnosť parkovať doma. Seriózne jednanie a výplata vždy načas.Uchádzači s praxou budú uprednostnení.Rozvoz náhradných dielov na území maďarska ,robí sa 5 dní v týždni a to utorok -sobota,
pondelok,nedeľa volný deň. Viac info mailom na :[email protected], telefonicky a na osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť SITI s r.o. je, prevádzkovateľom občerstvovacích zariadení v areáli Oaza Camp v Komoči,od roku 2015 sme rozšírili naše služby o medzinárodnú prepravu tovaru.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
,organizovanie kultúrnych podujatí,Bufety, bary,doprava

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4467762  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac