Senior Digital Marketing Specialist

SITA Slovenská tlačová agentúra a.s.

Mýtna 15, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 - 4 000 EUR/mesiacohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností + motivačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného seniorného človeka s niekoľkoročnými skúsenosťami s prípravou online komunikačných kampaní a silnou znalosťou online médií.
V ideálnom prípade máš skúsenosť z prostredia médií aj mediálnej agentúry.
Tvojou úlohou bude vytvárať, dodávať a merať projekty v rámci online marketingu a zabezpečovať rast tržieb cez Programmatic.
Budeš zodpovedný za tvorbu a optimalizáciu kampaní vo všetkých subjektoch skupiny.
Očakávame od teba, že budeš prinášať do našej spoločnosti nové a netradičné nápady (out of the box thinking)

- Zvyšovanie organickej návštevnosti
- Správa digitálnych zdrojov
- Email marketing
- Vytváranie PPC kampaní
- SEO
- Linkbuilding
- Sociálne médiá – LinkedIn, ale aj Facebook a Twitter a YouTube
- Pravidelná práca s Google Analytics, Google Ads, Facebook business
manager a iné

- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť výrazného podielu práce z domu
- Neobmedzená výška príjmu
- Pravidelné ponuky lístkov na rôzne spoločenské podujatia (kiná, divadlá)
- Bezplatný prístup ku prémiovému obsahu najväčších slovenských médií
- Byť súčasťou známej značky, ktorá prechádza procesom transformácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- proaktivita
- samostatnosť
- orientácia na výsledky

Informačná agentúra, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako štvrťstoročie. Dodáva informácie z hospodárstva, politiky, spoločnosti a športu pre médiá, komerčné subjekty, štátne a verejné inštitúcie a mimovládne organizácie. Popri rýchlom a presnom spravodajstve poskytuje monitoring médií, prevádzkuje skupinu portálov www.sita.sk a zabezpečuje distribúciu PR správ, natívnych a SEO článkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4535524  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac