Reagujte bez životopisu

Máš skúsenosti s prácou v zdravotníctve a chceš sa posunúť ďalej?Hľadáme zdravotnú sestru.

Síť očních klinik Lexum

Miesto práce
Trenčín, Jilemnického 532/2, Trenčín
1 350 EUR/mesiacv závislosti od dosiahnutého vzdelania, dĺžky praxe a na základe dosiahnutých pracovných výsledkov + bonus podľa tržieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej očnej kliniky LEXUM Slovakia s.r.o. hľadáme zdravotnú sestru.

Tvojou úlohou bude:

  • starostlivosť o klienta
  • asistencia lekárovi pri výkonoch a vyšetreniach
  • príprava a kontrola funkčnosti prístrojov, vykonávanie meraní prístrojoch
  • zaznamenávanie výsledkov meraní do počítačového systému
  • kontrola a evidencia zásob a spotreby liekov a i.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • ústretovosť ku klientom a kolegom
  • dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • zodpovednosť a samostatnosť
  • schopnosť riešiť neočakávané a stresové situácie

13. plat
Bonusy/prémia

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Mihalovičová
E-mail: poslať životopis