Reagujte bez životopisu

LÉKAŘ OFTALMOLOG (m/ž) - 8.000,-Kč/směnu 8h (úv. dohodou)-poliklinika ŠKODA, Ml. Boleslav

Síť očních klinik, ambulancí a optik Lexum

Tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
160 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naši ambulanci v poliklinice ŠKODA, v Mladé Boleslavi, hledáme lékaře oftalmologa (m/ž), který se bude starat o zaměstnance, provádět oftalmologická vyšetření v rámci pracovně lékařské péče a řešit akutní případy.

Pracovní úvazek dle vašich časových možností, pravidelně 1-5 dní v týdnu, na HPP nebo DPP/DPČ.

Nabízíme mzdu 1.000,-Kč/hodinu, takže získáte 8.000,-Kč/8h směnu!

Pracovní doba 7-16h, s pauzou na oběd.

V případě HPP Vám navíc poskytneme tyto firemní benefity, dle úvazku:

  • každoroční navýšení mzdy,
  • pravidelně vyplácené čtvrtletní bonusy,
  • hrazené účasti na kongresech a dalších odborných akcích,
  • stravenky,
  • měsíční příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění ve výši 1100 Kč,
  • měsíční příspěvek na volnočas. aktivity v rámci Lexum Cafeterie ve výši 950 Kč,
  • 25 dnů dovolené (200 hodin) ročně,
  • kurzy angličtiny,
  • slevy na oftalmologické zákroky i pro příbuzné
  • nápoje na pracovišti zdarma,
  • smlouvu na dobu neurčitou.

Nástup: dle dohody, v rozsahu dní, podle Vašich časových možností.

Pokud se chcete na něco zeptat, neváhejte kontaktovat Mgr. Markétu Hegerovou, tel. 725 681 564.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Dovolená 5 týdnů
Příspěvek na vzdělání
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Kafetérie
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

oftalmologie

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Markéta Hegerová
Tel.: +420 725 681 564
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4811397  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 160 000 Kč/měsíc