Mechanik - údržbár

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
1.6.2024
850 - 1 100 EUR/mesiacFinálna mzda bude dohodnutá podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinný výrobný podnik, ktorý sa zaoberá výrobou elektromotorov. Hľadáme do svojho tímu nového kolegu. Súčasťou našej výroby je široký strojový park – obrábacie a jednoúčelové stroje, odlievacia pec na hliník, CNC sústruhy, impregnačná linka a iné.

- vykonávanie mechanickej údržby na strojoch a zariadeniach
- zabezpečovanie stabilného chodu výrobných liniek
- nastavovanie výrobných liniek
- vykonávanie opráv, odstraňovanie porúch na výrobných linkách

- vykonávať preventívnu údržbu strojov a komponentov
- spoluúčasť pri inštalácii a sprevádzkovaní nových strojov a zariadení

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu
Odborné a jazykové školenia
13ty plat
Stravné lístky v hodnote nad rámec zákona

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis. Ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky

Prax na pozícii/v oblasti

je výhodou

- technické myslenie

- zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh

- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Anna Balogh
Tel.: +421474308911
E-mail: poslať životopis
ID: 4826456  Dátum zverejnenia: 9.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac