Procesný inžinier

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Malý Krtíš, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP podľa dohody
1 500 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá individuálne podľa seniority a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rodinný výrobný podnik, ktorý sa zaoberá výrobou elektromotorov.

Hľadáme do svojho tímu nového kolegu – odborníka na výrobné procesy. Je to ideálna možnosť pre skúseného inžiniera no aj pre šikovného absolventa. Kolega odchádzajúci do dôchodku veľmi rád odovzdá všetky nadobudnuté informácie a zaučí nového inžiniera. Náš technický tím dopĺňa ešte jeden inžinier, ktorý ocení spoluprácu a nové nápady. Súčasťou našej výroby je široký strojový park – obrábacie a jednoúčelové stroje, odlievacia pec na hliník, CNC sústruhy, impregnačná linka a iné. My nehľadáme inžiniera teoretika ale inžiniera praktika, ktorý sa rád zapojí do výrobných procesov aj fyzicky.

Medzi vaše základné povinnosti bude patriť:

Poskytovanie technickej podpory výrobe.

Spoluúčasť pri návrhoch stratégie v oblasti údržby, modernizácie a obnovy strojov.

Spolupráca na projektoch, zavádzanie nových výrobných postupov a zariadení.

Tvorba výrobnej dokumentácie.

Tvorba koordinácia činností pri optimalizácií technologických postupov a zvyšovaní produktivity výroby.

Realizáciou investičného rozvoja.

Plánovanie a koordinácia technických zmien.

Analýza príčin a následkov zvýšenej chybovosti strojov.

Riešenie technologických problémov s vyrobiteľnosťou výrobkov a životnosťou nástrojov.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Flexibilná pracovná doba
Možnosť kariérneho rastu
Odborné a jazykové školenia
13ty plat
Stravné lístky v hodnote nad rámec zákona

Vážime si Váš záujem o inzerovanú pracovnú ponuku, oslovíme však len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať stanoveným podmienkam. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 52 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, strojársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené vysokoškolské vzdelanie technického smeru.

Znalosti metód a nástrojov priemyselného inžinierstva.

Zmysel pre tímovú prácu, spoľahlivosť.

Logické a analytické myslenie.

Nutná komunikácia v anglickom jazyku.

Výhodou je znalosť programov, v ktorých pracujeme:

Autocad, Invertor, Vectorworks, Excel, SAP, Fanuc a Sinumeric.

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4817157  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac