Junior účtovník/účtovníčka

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacSkutočná výška nástupnej mzdy bude dohodnutá na základe skúseností a zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú junior účtovníčku, ktorá hľadá dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti a priateľskom kolektíve. Výhodou tejto pozície je aj flexibilná pracovná doba.

Táto pozícia je ideálna pre účtovníčku, ktorá už má skúsenosti s účtovníctvom, no rada sa zdokonalí a naučí viac od skúsených kolegov.

Ako naša junior účtovníčka budete pomáhať kolegom pripravovať podklady a účtovať podľa platnej legislatívy pre spoločnosť so zákazkovou výrobou. Budete úzko spolupracovať so senior účtovníčkou a finančným manažérom.
Medzi Vaše základne zodpovednosti bude patriť:
- účtovanie prijatých a vydaných faktúr
- podieľanie sa na spracovaní DPH
- účtovanie bežných účtovných prípadov
- spolupráca na vypracovaní mesačných a ročných uzávierok
- ostatné ad hoc úlohy podľa pokynov nadriadeného

Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
Priateľský kolektív a dobrá pracovná atmosféra
Pravidelná mesačná mzda
13. plat vo výške priemernej hrubej mzdy
Vianočná odmena, Odmena na MDŽ
Stravné lístky vo výške nad rámec zákona
Pohyblivá pracovná doba
Firemné a teambuildingové akcie
Odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník/ekonóm

Počet rokov praxe

2

Stredoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
Prax na podobnej pozícii minimálne 6 mesiacov
Znalosť programu SAP je výhodou
Znalosť Anglického jazyka je výhodou
Aktívne používanie MS Outlook, Excel, Word
Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť
Schopnosť pracovať samostatne
Chuť učiť sa novým veciam
Proaktívny prístup

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3528136  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac