Manažér logistiky

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné riadenie oddelenia logistiky
• Stanovenie, riadenie, monitorovanie a optimalizovanie logistických indikátorov a tokov v rámci spoločnosti.
• Riadenie, kontrolovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamstnancov.
• Vyberanie, komunikácia a hodnotenie dodávateľov materiálu a logistických služieb, vyjednávanie optimálnych zmluvných podmienok.
• Stanovovanie plánu výroby a vyhodnocovanie plnenia, kontrola a monitorovanie výrobných kapacít.
• Riadenie skladu a zabezpečovanie vyrovnaného inventúrneho stavu.
• Pripravovanie rozpočtu za oddelenie a kontrolovanie jeho čerpania.
• Spolupracovanie s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
• Zodpovedanie za dodržiavanie BOZP a OPP na zverenom úseku.
• Navrhovanie a realizácia projektov v oblasti zásobovania a logistiky.
• Vyhodnocovanie efektívnosti procesu prepravy a navrhovanie opatrení na jej zvyšovanie.
• Vedenie príslušnej dokumentácie a evidencie.
• Riadenie systému EMS a odpadového hospodárstva.

služobné auto,
13. plat,
práca v stabilnej výrobnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s vedením pracovného kolektívu
analytické a logické myslenie
aktívny prístup k riešeniu problémov
prax v oblasti nákupu a logistiky a v oblasti plánovania výroby výhodou
znalosti v oblasti environmentu a odpadového hospodártsva
taliansky jazyk - výhoda
SAP - výhoda

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3410937  Dátum zverejnenia: 3.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac