Elektroúdržbár

SISME SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Malý Krtíš
Termín nástupu
ASAP
5,6 EUR/hod.+ nočný príplatok, + príplatok za prácu v sobotu, + príplatok za prácu vo sviatok, + nadčasový príplatok nad rámec zákona do 50%, + 13. plat vo výške priemernej hrubej mzdy, + stravný lístok vo výške 6,40 EUR + 1 lístok naviac za každé odrobené 4 hod. nadčasu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostika a opravy elektrických zariadení.
Práca s technickou dokumentáciou (výkresy, plány, atď...)
Odstraňovanie závad a nedostatkov na výrobných zariadeniach.
Vykonávanie plánovanej údržby podľa stanovených plánov.
Vývoj aplikačného SW pre priemyselné riadiace systémy (PLC Siemens).
Oživenie a uvedenie riadiacich systémov do prevádzky , nájazd technológií.

13.plat vo výške priemernej hrubej mzdy
Kolektívne odmeny
Teambuilding
Stravné lístky vo výške nadrámec zákona
Vianočné benefity
Benefity pri narodení dieťaťa
Možnosť personálneho rastu

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Požaduje sa elektrotechnické vzdelanie , min §22. Prax v oblasti elektrotechniky vo výrobnom závode.

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť, samostatnosť pri riešení úloh, ochota učiť sa
- tímová spolupráca, komunikatívnosť

Spoločnosť SISME SLOVAKIA, s.r.o. bola založená v roku 2007, ako dcérska spoločnosť talianskej spoločnosti SISME S.p.A. s viac ako 50 ročnou tradíciou.
Vo svojom výrobnom závode v Malom Krtíši sa zaoberá výrobou statorov a rotorov pre hermetické a polohermetické kompresory, ktoré sú dodávané popredným európskym producentom kompresorov pre chladenie.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2951354  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,6 EUR/hod.