Montážny technik - inteligentné elektroinštalácie

SISLA tech, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 900 EUR/mesiac- výška mzdy je závislá od skúsenosí a schopností uchádzača - nadčasy preplatené so 100% príplatkom - mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Multiroom audio/video, distribúcia audio/video signálu. Domáce kiná - dolby atmos a pod. Montáž inteligentných elektroinštalácií - riadenie domácností - riadenie osvetlenia, kúrenia, tienenia, chladenia... Riadené osvetlenie hál a výrobných priestorov. Montáž elektronických zabezpečovacích a kamerových systémov. Montáž štruktúrovanej kabeláže, optických sietí.

Hľadáme nový kolegov na rozšírenie nášho tímu
- Poskytujeme zaujímavú prácu s novými technológiami.
- Možnosť vzdelávať sa v technickej oblasti.
- Osobnostné ohodnotenie ku fixnej zložke
- preplatené nadčasy so 100% príplatkom
- práca v pracovných dňoch - voľné víkend
- Montážna práca prevažne v okolí Považskej Bystrice a Púchova

Prosím zaslať životopis na mail [email protected], následne budete pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektotechnik, Automatizačná technika, Energetik (technicky zamerané vzdelanie / nadanie), správca siete

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PRÁCA PRE ELEKTRIKÁRA - PARAGRAF min. 21 - nutnosť. Samostatné riešenie úloh, príjemné vystupovanie voči klientom. Zodpovednosť. Práca v kolektíve.

- montážna činnosť
- elektronické zabezpečovacie systémy
- kamerové systémy
- inteligentné kamerové systémy
- počítačové siete - metalické aj optické
- domáca a priemyselná automatizácia
- inteligentné inštalácie, inteligentné domy a byty
- multiroom audio
- riadenie vykurovania/ chladenia/ tienenia

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4499498  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac