Disponent / Špeditér

SiSi sped s.r.o.

Miesto práce
Seredská 255, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 + odmeny za výkon

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dobre naladených ľudí, ktorí sú ambiciózni s chuťou pracovať a zarobiť. Ponúkame Vám základný plat + odmeny podľa výkonu. Nástup ihneď resp. podľa dohody.
- Sprostredkovanie cestnej dopravy v rámci EÚ
- Kontrola transportov od naloženia po vyloženie tovaru
- Evidencia objednávok a dokumentácie
- Komunikácia v cudzom jazyku so zákazníkmi / anglicky/
- Práca s PC, e-mail, internet

Hľadáme dobre naladených ľudí, ktorí sú ambiciózni s chuťou pracovať a zarobiť. Ponúkame Vám základný plat + odmeny podľa výkonu.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov s praxou na pozícii špeditér min. 2 roky!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

ovládanie programu SPED, Rall, Timo com, silné logické myslenie, schopnosť zvládať stres

Dopravno-špedičná spoločnosť. Naším zákazníkom ponúkame komplexné špedičné služby od prevzatia a evidencie Vašej objednávky, sledovanie priebehu konkrétnej prepravy až po bezproblémové a včasné doručenie zásielky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2742165  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 + odmeny za výkon