Inžinier kvality do automotive

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
1 900 EUR/mesiacod 1900 eur (podľa skúsenosti kandidáta) plus kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste rozvíjať svoje schopnosti, zručnosti, šikovnosť a získať vedomosti z medzinárodného prostredia spoločnosti Sisecam? Pridajte sa do nášho tímu!

Sme globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 14 krajinách sveta s 22 tisíc zamestnancami a s viac ako 85 ročnou tradíciou. Pôsobíme vo všetkých kľúčových oblastiach sklárskeho priemyslu, vrátane plochého skla, skleného tovaru, sklených obalov a skleného vlákna, ako aj chemikálií, obchodovania so sódou a zlúčeninami chrómu. Na Slovensku pôsobíme v oblasti Automotive, kde sme lídrom v obstreku skiel v Európe, hlavne vo výrobe tesnenia na bočné, zadné a strešné okná automobilov náš závod sídli v Malackách, kde pre nás pracuje viac ako 600 zamestnancov.

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á by nás podporil na oddelení kvality.

Náš nový kolega by mal mať skúsenosti z automotive odvetvia a chuť budovať kvalitu v najväčšom automotive závode našej spoločnosti.

Náplň Práce:

- Komunikácia so zákazníkmi spoločnosti
- Riešenie zákazníckych reklamácií
- Riešenie interných nezhôd
- Podpora nábehu nových projektov do sériovej výroby
- Vzorkovanie nových nábehov, technických zmien v sérii a schvaľovanie dodávaných komponentov
- Vypracovanie a update CP
- Spolupráca pri tvorbe a updatoch FMEA
- Analýza chybovosti a následne sledovanie nápravných opatrení
- Monitorovanie výroby a navrhovanie zlepšení
- Vypracovanie návrhov zmien a odchýlok na základe analýzy a implementácia nápravných opatrení na zlepšenie kvality
- Zodpovednosť za bezproblémový priebeh oddelenia zákazníckej kvality
- Aktualizácia a udržiavanie dokumentov
- Podpora interných procesov a spolupráca s technickými oddeleniami
- Práca v zákazníckych portáloch

Súčasťou výberového konania bude zaujímavá forma testovania, konkrétne osobnostno-inteligenčné testy a anglický jazyk. Nemusíte sa testov obávať, sú pripravené zaujímavou formou prostredníctvom online portálu.

- kvartálne prémie
- jazykové kurzy
- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca kvartálu
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Sisecam bola založená v roku 1935 s cieľom založiť turecký sklársky priemysel v súlade s víziou Mustafu Kemala Atatürka, veľkého a celosvetovo uznávaného lídra. Dnes je spoločnosť Sisecam významným globálnym hráčom v oblasti skla a chemikálií. Spoločnosť Sisecam je jediná globálna spoločnosť pôsobiaca vo všetkých kľúčových oblastiach výroby skla – vrátane plochého skla, sklenených výrobkov, sklenených obalov a sklenených vlákien. V súčasnosti sa spoločnosť Sisecam radí medzi dvoch najlepších svetových výrobcov skla a päť najväčších výrobcov sklenených obalov a plochého skla. Spoločnosť Sisecam je jedným z troch najväčších výrobcov uhličitanu sodného na svete a svetovým lídrom vo výrobe chrómových chemikálií.

Spoločnosť Sisecam hrá vedúcu úlohu v oblasti plochého skla, skleneného tovaru, sklenených obalov, chemikálií, automobilového priemyslu, sklených vlákien, baníctva, energetiky a recyklácie. Spoločnosť Sisecam okrem Turecka prevádzkuje výrobné závody v Nemecku, Taliansku, Bulharsku, Rumunsku, na Slovensku, v Maďarsku, Bosne a Hercegovine, Ruskej federácii, Gruzínsku, Ukrajine, Egypte, Indii a USA.

Spoločnosť Sisecam, ktorá uskutočňuje kroky k svojmu cieľu stať sa jedným z 3 najlepších svetových výrobcov vo svojich hlavných oblastiach činnosti, so svojimi kompetentnými ľudskými zdrojmi a inteligentnými technológiami nepretržite pokračuje v transformácii svojej digitálnej infraštruktúry a kultúry zvažovaním budúcich potrieb. Spoločnosť Sisecam má 88 rokov skúseností, viac ako 24 tisíc zamestnancov, výrobné aktivity v 14 krajinách na štyroch kontinentoch a predajnú sieť vo viac ako 150 krajinách, a pokračuje vo svojej ceste rastu v súlade so svojou stratégiou "Globalná excelentnosť" prostredníctvom inkluzívneho prístupu, ktorý podporuje rozvoj celého ekosystému spoločnosti. Spoločnosť Sisecam preberá zodpovednosť za ochranu planéty, posilnenie spoločnosti a transformáciu života so svojou stratégiou CareForNext, ktorá je v súlade s cieľmi trvalo udržateľného rozvoja Organizácie Spojených národov. Spoločnosť Sisecam využíva všetky svoje skúsenosti a kompetencie na podporu trvalo udržateľného rozvoja v každom aspekte.http://www.sisecam.com.tr/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4469483  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac