Nastavovač lisov/Teamleader vo výrobe (automotive)

Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 15, 901 01 Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 010 EUR/mesiacod 1010 eur (na základe skúsenosti) + dochádzkový bonus až do výšky 130 € + bonus za vyrobenú kvalitu a množstvo práce až do výšky 120 € + teamleadersky bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, technicky zdatného team leadera ktorý má skúsenosti s vedením ľudí na smene, vie odstrániť drobné poruchy na linke, pomôcť s výmenou formy a jej nastavením. Chceš pracovať v perspektívnej automotive firme ktorá sa stará o svojich zamestnancov, ponúka skvelý zaškoľovací proces, výborný kolektív, priestor pre kariérny rast a aj seba rozvoj ? Neváhaj a reaguj, hľadáme práve teba!

Vašou úlohou na tejto pozícii bude:

- nastavovanie lisov
- riadenie zamestnancov výroby na pridelenej smene, s cieľom zabezpečiť produkciu výrobkov alebo komponentov
- vykonávanie pomocných operácií v stanovenom čase a v požadovanej kvalite
- zodpovednosť za aktuálnu dokumentáciu na výrobných linkách
- riadenie objemu a kvality výroby podľa výrobného plánu, včasného a kvalitného vykonávania prác (vyhotovenie bezchybných výrobkov v požadovanom čase a množstve)
- zodpovednosť za vykonávanie čistiacich plánov na pridelených linkách
- odstránenie prvotnej poruchy na vstrekolise, vyhodnotenie závažnosti poruchy a v prípade závažnejšej poruchy kontaktovanie príslušného oddelenia.

- prémie a odmeny podľa internej smernice
- zamestnanecká doprava
- zamestnanecké prémie
- odmena za za životné, pracovné jubileum
- dotované stravovanie
- možnosť zapojiť sa do súťaže o zamestnanca mesiaca
- možnosť zapojiť sa do programu "nájdi si kolegu"
- multisport karta
- bezplatné právne poradenstvo
- firemné akcie

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na mail alebo nižšie uvedenú adresu, prípadne sa kontaktujte telefonicky.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- aspoň 1 rok riadiacej praxe, skúsenosť s riadením väčšieho tímu ľudí a s nastavovaním lisov
- skúsenosti s obsluhou strojných zariadení, práca vo výrobnej sfére
- technická a organizačná zdatnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- schopnosť riešiť konfliktné situácie
- znalosť zásad práce s chemickými látkami, bezpečnostných zásad v prípade zasiahnutia chemickými látkami
- ochota vzdelávať sa, odovzdávať vedomosti a skúsenosti ďalej

Spoločnosť Sisecam bola založená v roku 1935 s cieľom založiť turecký sklársky priemysel v súlade s víziou Mustafu Kemala Atatürka, veľkého a celosvetovo uznávaného lídra. Dnes je spoločnosť Sisecam významným globálnym hráčom v oblasti skla a chemikálií. Spoločnosť Sisecam je jediná globálna spoločnosť pôsobiaca vo všetkých kľúčových oblastiach výroby skla – vrátane plochého skla, sklenených výrobkov, sklenených obalov a sklenených vlákien. V súčasnosti sa spoločnosť Sisecam radí medzi dvoch najlepších svetových výrobcov skla a päť najväčších výrobcov sklenených obalov a plochého skla. Spoločnosť Sisecam je jedným z troch najväčších výrobcov uhličitanu sodného na svete a svetovým lídrom vo výrobe chrómových chemikálií.

Spoločnosť Sisecam hrá vedúcu úlohu v oblasti plochého skla, skleneného tovaru, sklenených obalov, chemikálií, automobilového priemyslu, sklených vlákien, baníctva, energetiky a recyklácie. Spoločnosť Sisecam okrem Turecka prevádzkuje výrobné závody v Nemecku, Taliansku, Bulharsku, Rumunsku, na Slovensku, v Maďarsku, Bosne a Hercegovine, Ruskej federácii, Gruzínsku, Ukrajine, Egypte, Indii a USA.

Spoločnosť Sisecam, ktorá uskutočňuje kroky k svojmu cieľu stať sa jedným z 3 najlepších svetových výrobcov vo svojich hlavných oblastiach činnosti, so svojimi kompetentnými ľudskými zdrojmi a inteligentnými technológiami nepretržite pokračuje v transformácii svojej digitálnej infraštruktúry a kultúry zvažovaním budúcich potrieb. Spoločnosť Sisecam má 88 rokov skúseností, viac ako 24 tisíc zamestnancov, výrobné aktivity v 14 krajinách na štyroch kontinentoch a predajnú sieť vo viac ako 150 krajinách, a pokračuje vo svojej ceste rastu v súlade so svojou stratégiou "Globalná excelentnosť" prostredníctvom inkluzívneho prístupu, ktorý podporuje rozvoj celého ekosystému spoločnosti. Spoločnosť Sisecam preberá zodpovednosť za ochranu planéty, posilnenie spoločnosti a transformáciu života so svojou stratégiou CareForNext, ktorá je v súlade s cieľmi trvalo udržateľného rozvoja Organizácie Spojených národov. Spoločnosť Sisecam využíva všetky svoje skúsenosti a kompetencie na podporu trvalo udržateľného rozvoja v každom aspekte.http://www.sisecam.com.tr/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3860133  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac