Hotel IKOS Marbella - čašník

SISA Work in Spain s. r. o.

Miesto práce
Marbella, Španielsko
Termín nástupu
APRÍL, MÁJ
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 317 EUR/mesiacmzda sa odvíja od vybranej naplne práce a odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha zákazníkov a práce spojené s čašníctvom, príprava nápojov v prípade barmana, komunikácia so zákazníkmi vo všetkých pripadoch avšak obzvlášť na pozícii hostess/recepčná.
jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

UBYTOVANIE a STRAVA + ODVOZ/DOVOZ z práce poskytnuté zamestnávateľom zadarmo.

Je potrebné absolvovať pohovor najprv s agentúrou aby sme zistili, či ste vhodný kandidát pre zamestnávateľa.
Prosím vás o odoslanie vášho CV s fotkou na nasledujúcu adresu mail pre dokončenie žiadosti: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.1.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

IKOS IBERIA je hotelová spoločnosť, ktorý sídli v Grécku a v Španielsku a tento rok otvárajú nový luxusný 5* hotelový rezort v Marbele. Hľadajú šikovných a pracovitých ľudí s praxou a jazykovými znalosťami, s ktorými by mohli odštartovať túto sezónu.

V hotely sa nachádza 7 reštaurácii a 6 barov.
Kuchári pripravujú michelinské menu, jedná sa o top hotel v Európe.
Znalosť anglíckeho jazyka na úrovni B1-B2 je povinná. Španielsky alebo nemecký jazyk je veľké plus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

komunikatívnosť, pracovitosť, odhodlanosť, chuť cestovať a spoznávať novú kultúru

Prostredníctvom SISA AGENCY máte možnosť vycestovať do Španielska za prácou. Naša agentúra Vám pomôže prácu nájsť a taktiež vám pomôže so všetkými dokumentami potrebnými pre vycestovanie do Španielska. Viac info si môžete prečítať na našej webovej stránke http://www.workinspain.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

SISA Work in Spain s.r.o
Gunduličova 4
81105 Bratislava
ID: 3844381  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 317 EUR/mesiac