Pracovník v gastronómii

SISA Work in Spain s. r. o.

Miesto práce
Španielsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
máj/jún 2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000-2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak patríš medzi ľudí, ktorí majú radi nové výzvy a vieš si predstaviť prácu počas leta v slnečnom Španielsku, tak hľadáme práve teba. Radi by sme ťa pozvali do Bratislavy v poradí už na 3.JOB FAIR (osobné pohovory so španielskymi zamestávateľmi.)

Ponúkame prácu v oblasti gastronómie a hoteliérstva. Pozície, o ktoré sa môžeš uchádzať sú čašník/čašníčka, barman/barmanka, hostess, kuchár (hlavný, pomocný, pizza chef), pomocná sila v kuchyni, prípadne animátor/animátorka (športový alebo detský) a tiež manažér.

17.1. a 18.1.2019 príde náš španielsky zamestnávateľ do Bratislavy a budú prebiehať pohovory na letnú sezónu do Španielska a taktiež na zimnú sezónu máju v ponuke Švajčiarsko. Tento zamestnávateľ má hotely, reštaurácie a kaviarne na Malorke, Ibize, Marbelly, Madride a taktiež v Gstaad vo Švajciarsku.

Náplň práce je obsluha ľudí, prípadne práca za barom, usádzanie hostí alebo práca v kuchyni..všetko závisí od pozície, ktorú si zvolíte..

Pracuje sa 5/6 dni v týždni po 8/9 hodín denne
Plat od 1400 - 1700 eur netto
Zmluva so zamestnávateľom - platia za vás sociálne aj zdravotné poistenie
Jedlo min. 1x denne
1 alebo 2 dni voľna
Tips okolo 100 eur týždenne, vyplácané každý týždeň
Dá sa pracovať aj na skrátený úväzok

Ak by ste mali záujem zúčastniť sa pohovoru so zamestnávateľom, treba sa u nás zaregistrovať a poslať nám váš životopis na [email protected] a my sa budeme do 24 hod kontaktovať, či sa pohovoru môžete zúčastniť. V prípade že áno, pohovory sa budú konať v Bratislave 17.1. a 18.1.2019. Po absolvovaní osobného pohovoru vám dáme do týždňa vedieť či vás zamestnávateľ prijal alebo nie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Mladý aktívny človek, ktorý chce vycestovať do Španielska za prácou buď na letnú alebo zimnú sezónu. Podmienka je znalosť anglického jazyka a predošlá skúsenosť s vybranou pozíciou alebo absolvovanie odborného kurzu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová akadémia, cestovný ruch,bilinguálne gymnázium

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vekové požiadavky : od 18 rokov do 35 rokov.

“Prostredníctvom SISA máte možnosť vycestovať do Španielska nielen za zárobkom alebo vzdelaním, ale tiež za zábavou, cestovaním a nezabudnuteľnými zážitkami.
Sme tím mladých ľudí, ktorí žili a pracovali v Španielsku a vďaka našim skúsenostiam a kontaktom chceme ponúknuť najmä mladým ľudom možnosť vycestovať do Španielska za letnou brigádou, pracovnou stážou alebo zlepšením si španielskeho či anglického jazyka.“

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

SISA Work in Spain s.r.o
Gunduličova 4
81105 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Topolska
Tel.: 0911 420 941
E-mail: poslať životopis
ID: 3554452   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000-2500