Reagujte bez životopisu

Kuriér

Sisa Logistic s. r. o.

Miesto práce
Vrbové
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 500 EUR/mesiac- od 1300 Eur - 1900 Eur, v závislosti od počtu doručených a vyzdvihnutých balíkov - na vlastnej dodávke od 2500 Eur - palivový príplatok vo forme tankovacej karty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuriérske služby pre oblasť Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Senica.
Možnosť práce na firemnej dodávke aj na vlastnej dodávke: biela/modrá skriňová, v dobrom technickom aj vizuálnom stavenie, nie staršia ako 4 roky, minimálny objem batožinového priestoru 13 m³
Práca: pondelok až piatok

bonusy
palivový príplatok vo forme takovacej karty
príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív

Informácie o výberovom konaní

- Kuriér na firemnú dodávku: od 1300 -1900 Eur
- Kuriér s vlastnou dodávkou: od 2500 Eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na pozícii kuriér je vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s vedením dodávky a znalosť lokality,
- zodpovedný, spoľahlivý, komunikatívny,
s chuťou pracovať - aktívnym prístupom

Kuriérska spoločnosť spolupracujúca so GLS-Slovakia sídliaca vo Vrbovom.
Pôsobiaca v okresoch Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Senica.
Príjemné pracovné prostedie, veľmi dobrá vybaveniosť depa, 100% platobná disciplína.

Kontakt

ID: 4028413  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac