Kuriér

Sisa Logistic s. r. o.

Miesto práce
Vrbové
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
November 2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac+ dochádzkový, odvodový bonus, vernostné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kuriérske služby, práca so skenerom a platobným terminálom, vedenie motorového vozidla, manipulačné práce
- možnosť práce aj s vlastnou dodávkou - mesačný príjem 2800 Eur
(pre bližšie informácie nás kontaktujte telefonicky)

dochádzkový bonus
odvodový bonus
motivačné
príjemné pracovné prostredie

možnosť práce kuriéra aj s vlastnou dodávkou - mesačný príjem 2800 Eur

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Ostatné znalosti

vedenie dodávky do 3,5 t - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

zodpovedný, spoľahlivý, lojálny, pracovitý, samostatný, skúsenosti s vedením dodávky do 3,5 t

Kuriérska spoločnosť spolupracujúca so GLS-Slovakia sídliaca vo Vrbovom.
Pôsobiaca v okresoch Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Myjava a Senica.
Príjemné pracovné prostedie, veľmi dobrá vybaveniosť depa, 100% platobná disciplína.
ID: 3933424  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac