Hľadáme si riaditeľa do Wellness hotela Diplomat****

SIRS-Development, a.s.

Miesto práce
Wellness Hotel Diplomat, 1. mája, Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1800,- Eur brutto (v závislostí od skúseností a odborných zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Wellness hotel Diplomat definuje hodnota a pohostinnosť, ktorú si naši klienti už roky odnášajú. Viac ako 10 rokov poskytujeme výnimočný servis a venujeme detailnú pozornosť každému nášmu hosťovi.
Momentálne si hľadáme skúseného riaditeľa, ktorý má chuť uplatniť svoje obchodne a riadiace skúsenosti v dynamickom hotelovom odvetví. Bude sa s snami podieľať na tvorbe výnimočných konceptov vo všetkých fázach ich životného cyklu. V rámci svojej práce zodpovedá za komplexné vedenie hotela s cieľom dosahovania stanovených cieľov a podieľa sa na procese neustáleho zlepšovania hotelových služieb a jeho zamestnancov s cieľom udržať krok v konkurenčnom prostredí a výnimočnosťou v poskytovaní služieb zákazníkom.

Náš tím charakterizuje predovšetkým úzka spolupráca, ochota a perfektná komunikácia. Neustále sa sebe pracujeme, sme motivovaní, máme zdravé sebavedomie a drive. Vieme spoločne zabrať, navzájom sa podporujeme a pomáhame si.
Z kandidátov si vyberieme človeka, ktorému nechýba ústretovosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť, odolnosť a záujem podporovať a pracovať na rozvoji svojich ľudí.
Vzájomná spolupráca a dôvera je našim pevným základom, na ktorom staviame. Tešíme sa z každej predanej izby, z každej poskytnutej služby a spoločne vymýšľame spôsoby ako dať nášmu zákazníkovi pocit výnimočnosti.
Budeme radi, ak nájdeme cieľavedomého a zodpovedného človeka, o ktorého sa budeme môcť nielen oprieť a vzájomne sa učiť, ale sa aj spoločne posunieme ďalej.

Náplň práce:
- koordinácia, riadenie a kontrola hotelovej časti vrátane servisu
- zodpovednosť za plnenie obchodného a finančného plánu
- zodpovednosť za správny chod hotelovej prevádzky, spokojnosť ubytovaných hostí
- rozdeľovanie, koordinácia a kontrola pracovných činností
- zabezpečenie prostriedkov na plnenie práce zvereného personálu
- budovanie pozitívneho imidžu, reprezentácia na jednaniach, zvyšovanie povedomia
- návrhy k portfóliu služieb
- aktívna spolupráca a kontrola s obchodným oddelením
- manažment firemných procesov
- manažment ľudí (koučing, vedenie, motivácia..)

- príjemné priateľské pracovné prostredie,
- možnosť sebarealizácie a uplatňovania manažérskych postupov
- profesijný rast, neustále vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas,
- možnosť absolvovania medzinárodných veľtrhov s danou problematikou
- dlhodobý a stabilný príjem
- mobilný telefón, motorové vozidlo

V prípade záujmu nám zašlite životopis, motivačný list s uvedením už realizovaných funkčných referenčných prevádzok podobného druhu a fotografiou na nižšie uvedený mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 97 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v riadení podobného zariadenia
- zmysel pre ekonomickú návratnosť a efektivitu
- výborné predajné, manažérske a organizačné schopnosti
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- logicko-analytické a koncepčné myslenie,
- komunikačné a prezentačné zručnosti,
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom,
- výborný písomný a ústny prejav,
- precíznosť, dôslednosť, bezúhonnosť, spoľahlivosť a flexibilita
- predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou.

Spoločnosť prevádzkuje Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach, Hotel Slovakia Žilina

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIRS - Development, a.s.
Framborská 12
010 01 Žilina
ID: 3414958   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800,- Eur brutto (v závislostí od skúseností a odborných zručností)