Pracovník - chyžná, hygienický servis

SIRS-Development, a.s.

Wellness Hotel Diplomat Rajecké Teplice, Hotel Slovakia Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za čistotu a upratovanie ubytovacej časti hotela, spoločných priestorov
• čistenie a dezinfekcia sociálnych a iných sanitárnych zariadení , upratovanie chodieb a spoločných priestorov

• Ponúkame možnosť pracovať v priateľskom prostredí
• Iné benefity v rámci internej smernice

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti s upratovaním v oblasti hotelierstva sú výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poriadkumilovnosť, príjemný a upravený vzhľad, zodpovednosť, flexibilita, ústretovosť, ochota pracovať v službách i počas víkendov a sviatkov

Spoločnosť prevádzkuje Hotel Diplomat v Rajeckých Tepliciach, Hotel Slovakia Žilina

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SIRS - Development a.s
Framborská 12
01001 Žilina
ID: 2997956   Dátum zverejnenia: 11.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou