Upratovačka - Wellness a Relax centrum

SIRS-Development, a.s.

Miesto práce
1. mája 14/460, Rajecké Teplice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Júl
Mzdové podmienky (brutto)
3,6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za čistotu a upratovanie vo Wellness a Relax centre a spoločných priestorov
- čistenie a dezinfekcia sociálnych a iných sanitárnych zariadení , upratovanie chodieb a spoločných priestorov wellness centra (wellness recepcia, wellness bar, fitness, šatne, sprchy, vodný svet (bazén), saunový svet, zamestnanecká šatňa, práčovňa, priľahlé chodby...)

- kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – plnenie očakávaní našich hostí
- benefity podľa internej smernice

V prípade záujmu nám zašlite životopis na nižšie uvedený mail. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Skúsenosti s upratovaním či prácou v oblasti SPA, hotelierstva sú výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poriadkumilovnosť, príjemný a upravený vzhľad, zodpovednosť, flexibilita, pozitívny vzťah k prostrediu wellness, ústretovosť, ochota pracovať v službách i počas víkendov a sviatkov

Wellness Hotel Diplomat**** Ponúkame služby na vysokej úrovni štvorhviezdičkového hotela, kde prístup k našim hosťom je vždy s maximálnou a osobitou starostlivosťou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2997954  Dátum zverejnenia: 29.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,6 EUR/hod.