Finanční kontrolor/ka - Financial controller

Sirowa Czech s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu zástupu za kolegyni odcházející na mateřskou otevíráme pozici Financial Controller.

Co vás čeká

Tvorba reportů, přehledů, plánů a forecastů společně s vyhodnocováním a porovnáním plnění s plánem pro společnost zabývající se distribucí kosmetických produktů z oblasti profesionální vlasové kosmetiky, luxusních parfémů, péči o pleť, doplňků stravy a retailových produktů. Řízení forecastingu na úrovni CZ/SK, administrace ERP systému, zodpovědnost za interní reporting a sales reporting.

- Práce s ERP systémem a nastavbovými systémy
- Komunikace napříč odděleními
- Spolupráce při plánování a reportování
- Tvorba statistických výkazů a přehledů
- Aktivní účast na auditu společností CZ/SK
- Znalost celkového chodu distribuční společnosti
- Vytváření reportů cash flow, obrátkovosti, kalkulace nákladovosti a marží.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Práce s PC - Windows, Office, excel, aplikace vzorců, tabulky
- Příjemné vystupování, schopnost řešení problémů, pozitivní přístup k práci a životu
- Komunikativní znalost angličtiny

- Analytické myšlení a práce s excelem na denní bázi a schopnost plánovat práci sobě a kolegům je nezbytná.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Znalost ERP systému iScala (případně jiný ERP systém - SAP, ORACLE, NAVISION apod.)
- Zkušenost s prací s QlikView
- Zkušenost s prací v konzultantské společnosti
- Zkušenost na pozici v controllingu a znalost účetnictví

Co vám můžeme nabídnout

Práce v přátelském kolektivu
Práce pro předního distributora luxusní a profesionální kosmetiky
Moderní kancelářské prostředí
Možnost karierního růstu a dalšího vzdělávání

A práci, která Vás bude bavit

Kdo jsme

SIROWA CZECH a SIROWA SLOVAKIA se zabývají distribucí a uváděním světoznámých kosmetických značek na trh. Společnosti byly založeny v roce 2016 rozšířením aktivit polské pobočky a založením samostatných právních entit v obou zemích s týmem profesionálů pro obě země.

Naše portfolio zahrnuje značky zaměřené na různé skupiny zákazníků - od segmentu lifestyle značek až do segmentu luxusních výrobků.

Naše zkušenosti a dlouhodobá spolupráce se světoznámými parfémovými domy, mezinárodními prodejními řetězci a nezávislými prodejci nás staví mezi největší distributory na českém a slovenském trhu.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4162179  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc