Naštartuj u nás hviezdnu kariéru! SIRIUS Realitná kancelária

SIRIUS Realitná kancelária s.r.o.

Miesto práce
Račianska 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacPoskytneme Ti podmienky, pri ktorých sa Tvoj mesačný zárobok môže zo začiatku pohybovať na úrovni 1 500 EUR. No tam to len začína a u nás je toto minimum, ktoré očakávame od nového člena nášho tímu. Ak to dokážeš a presvedčíš nás, vitaj v našom tíme a my budeme pracovať na tom, aby si si začal plniť svoje sny. Tvoje zárobky môžu vystreliť do astronomických čísiel. Všetko je na Tebe, ako využiješ príležitosť ktorú ponúkame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zdravo sebavedomý a rád by si sa presadil vo svete realít?
Si vytrvalý, vieš počúvať a máš chuť sa naučiť ako byť úspešný?
Si lojálny a tímový hráč?
...a k tomu všetkému optimista s obchodným duchom?

Ak si sa v tom našiel, tak si to potom presne Ty, koho hľadáme.
Máme pre Teba príležitosť, pri ktorej záleží len a len na Tebe ako bude vyzerať Tvoj pracovný čas a ako tučnú peňaženku budeš mať. Staň sa ďalšou hviezdou medzi odborníkmi na realitnom trhu.

Vzdelanie v odbore:
Nevyžadujeme, no nevylučujeme. Niekedy je ideálne o našom biznise nič nevedieť a všetko Ťa naučíme tak, ako to funguje nám. Na druhej strane, možno si jeden z tých, ktorý už skúšal alebo stále skúša rozbehnúť svoju kariéru v realitách no ide to slimačím tempom aj napriek Tvojej snahe. Možno nedostávaš dostatočný priestor ale len malú/žiadnu podporu. My preveríme Tvoj potenciál a ak je v Tebe, tvoje tempo sa raketovo zrýchli.

• naše know-how a jeho aplikáciu priamo v teréne, kde budeš s nami
• možnosť sebarealizácie a aplikácie vlastných nápadov
• flexibilná pracovná doba – budeš pánom svojho času
• skvelý kolektív a priateľská pracovná atmosféra
• interný realitný právnik, špičkový asistent, profesionálny fotograf, šikovný marketér a bezkonkurenčne najlepší hypotekárny špecialista
• bezplatné odborné zaškolenie a podpora od každého z nás pre dosahovanie Tvojich maximálnych zárobkov
• vlastný pracovný stôl, kancelárske zázemie a všetka potrebná technika a softvér pre prácu
• ani náš právny a ekonomický servis Ťa nebude nič stáť
• proste žiadne poplatky, len chuť učiť sa a zarábať

Ak Ťa táto ponuka zaujala a spĺňaš dané kritériá, zašli nám svoj štrukturovaný životopis na emailovú adresu [email protected]. Oceníme, ak nám pár slovami napíšeš, prečo by si práve Ty bol/bola prínosom pre nás.

Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Po starostlivom posúdení životopisov, budeme kontaktovať tých, s ktorými sa radi stretneme na osobnom stretnutí.

Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na www.sirius.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Reality, predaj, prenájom nehnuteľností

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Nevyžadujeme, no nevylučujeme.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné zručnosti a obchodný duch
• profesionálne a seriózne vystupovanie
• proklientská orientácia
• samostatnosť a precíznosť
• iniciatívnosť a pohotovosť
• zodpovedný a pozitívny prístup k práci
• flexibilita
• vlastné auto, notebook, telefón

SIRIUS Realitná kancelária – sme kompasom vo svete realít
Po 10 rokoch spoločnej práce v realitnom biznise sme pochopili, že na to, aby sme pre vás mohli naďalej odvádzať špičkové služby, potrebujeme vykročiť vpred a nechať zažiariť našu hviezdu.
Realitná kancelária SIRIUS je stotožnením dynamickej dravosti, ktorú si v sebe nesieme, a absolútnej odbornosti prameniacej zo stoviek zrealizovaných obchodov. To nám umožňuje poskytovať klientom autentický sebavedomý servis, a pritom si udržať prirodzenú ľudskosť.
Nepotrebujeme sa na nič hrať. Na prácu, ktorá je za nami, sme hrdí a je nám najlepším zrkadlom. U nás nečakajte kŕčovité frázy ani neosobné stretnutia. Otvorenosti hovoríme áno! Celú našu spoluprácu staviame na
rovnováhe a partnerstve. Našou misiou je poskytnúť klientom služby o level vyššie ako by čakali, a pritom ostať autentickými.
Náš tím tvoria tí najlepší profesionáli. Spoločne zdieľame základné hodnoty a postoje, aktívne kooperujeme, vďaka čomu vytvárame dynamické a harmonické prostredie. U nás sa o klienta stará celý tím, nielen jeden človek. Spolu rastieme, inšpirujeme sa z úspechov, zdieľame skúsenosti, a tak vieme byť stále najlepší. Práve tento spôsob práce nám umožňuje, aby sme poskytovali našim klientom maximálnu pozornosť s cieľom prekonať ich očakávania.
ID: 3918566  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac