Reagujte bez životopisu

Operátor/-ka cnc strojů - Jirny, Praha východ

SIPRAL a.s.

Místo práce
U Dálnice 604, Jirny, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 46 400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte s námi vyrobit nejvyšší mrakodrap pro Londýn!

Jsme úspěšná česká fasádní firma SIPRALa.s. a děláme krásné projekty doma i v Evropě. To, co dokonale navrhneme, musíme také dokonale vyrobit. Do našeho výrobního závodu v Jirnech u Prahy hledáme kandidát/-ky na pozici Operátor CNC strojů.

Od vhodného kandidáta/-ky očekáváme:

- praxi s řízením CNC strojů minimálně v režimu dle programů

- samostatnost, flexibilitu a pracovitost

- ochotu k práci ve směnném provozu (i třísměnném)

Nabízíme:
- dobré ohodnocení úměrné kvalifikaci a pracovnímu výkonu

- náborový příspěvek ve výši 50 000,- vyplácený po skončení zkušební doby

- příspěvek na dopravu - 2,50,- Kč / km

- další profesní rozvoj (např. kurzy anglického jazyka a jiná technická školení)

- moderní pracovní prostředí

- praktický dárek na uvítanou

www.sipral.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Bonusy/prémie
Příspěvek na dopravu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Manažer pro lidské zdroje
Tel.: +420296565111
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4811196  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 46 400 Kč/měsíc