Reagujte bez životopisu

HAGARKA restaurant - reštaurácia hľadá do svojho kolektívu čašníčku/čašníka

SIPOREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Jozefa Hagaru 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
9,5 EUR/hod.6,00 - 8,00 EUR netto/hod (na základe skúseností a dohodou po prvej skúške)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná doba od 10:00 - 22:00 krátky/ dlhý týždeň alebo podľa dohody.

Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov hosťom počas pracovných zmien, profesionálne správanie podľa zavedených štandardov:
• presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a
nápojov
• promptné servírovanie jedál a nápojov
• ponúkanie a odporúčanie špecialít podniku, dôkladná znalosť
jedálneho lístka
• tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom

- parkovanie priamo pri reštaurácii
- práca v mladom kolektíve
- zabezpečenie stravy zdarma
- školenia zdarma
- mzda vždy do 15 dňa v mesiaci (nie v gastrolístkoch ani čiastkovo)
- plat zvyšovaný každoročne

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj životopis s fotografiou na e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Len vybraní uchádzači budu prizvaní na pohovor. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002.Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
V prípade, že spĺňaš všetky požiadavky tohto inzerátu, budeme Ťa kontaktovať telefonicky a tešíme sa na osobné stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómia

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- USMIEVAŤ SA
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis z registra trestov
- zdravotný preukaz

Reštauračné služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4538593  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.