Berg Penzion Príjemný rodinný penzión hľadá do svojho kolektívu recepčného/recepčnú

SIPOREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Údernícka 24, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.5,50 eur netto/čistá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hostí, spravovanie rezervácií, práca s PC, odpovedanie na emaily
- check in a check out servis, vrátane finančných transakcií
- spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela
- riešenie rôznych situácií s hosťom
- denné a nočné služby
- denné služby od 08:00 do 20:00
- nočné služby od 20:00 do 08:00

-príjemný kolektív
-rodinná atmosféra
-parkovanie na mieste
-zamestnanecká strava

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, pošlite svoj životopis s fotografiou na e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Len vybraní uchádzači budu prizvaní na pohovor. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002.Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.
V prípade, že spĺňaš všetky požiadavky tohto inzerátu, budeme Ťa kontaktovať telefonicky a tešíme sa na osobné stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ďalšie požiadavky
- schopnosť prejavovať hosťom adekvátnu pozornosť
- predvídať a presne a promptne plniť požiadavky hostí
- udržiavať si informovanosť a úroveň znalostí
- preukázať "úslužný" prístup
- podniknúť vhodné kroky na riešenie sťažností hostí
- prezentačné schopnosti
- motivácia a flexibilita pracovať v dynamickom a meniacom sa
prostredí hotela
- jazykové a osobnostné predpoklady
- schopnosť pohybovať sa a komunikovať na úrovni v prostredí
medzinárodných biznis klientov a turistov
- prax na pozícii recepčného v hotelovom odvetví výhodou

Recepčný bude pracovať v nepretržitej prevádzke (t.j. v rámci mesiaca vychádza pracovná zmena i počas víkendu).

Reštauračné služby

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4495751  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.