Asistentka predaja

Sintes Group s. r. o.

OD MY ( Tesco ) Kamenné námestie 1/A a Shopping Center Bory Mall Lamač, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.10.2017
4 EUR netto/hod. trvalý pracovný pomer; 3,5 EUR netto/hod. brigádnik

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pracovné pozície do novovzniknutých darčekových predajní MIXSTORE :
Asistentka predaja do novootvorenej prevádzky Kamenné nám. 1/A ( predajňa sa nachádza v obchodnom dome MY (Tesco )
Asistentka predaja do novootvorenej prevádzky Bory Mall ( Lamač )
Náplň práce :
Oslovovanie a obsluhovanie zákazníkov
Dopĺňanie a objednávanie tovaru
Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
Zabezpečenie ochrany tovaru pred odcudzením
Udržovanie čistoty a poriadku na pracovisku
Zodpovedanie za hotovosť v pokladni a tovar na predajni
Podieľanie sa na inventúrach

Práca v rastúcom dynamickom kolektíve
Zamestnanecké zľavy a výhody
Motivujúce platové ohodnotenie (fixný plat + odmeny na základe kvality predaja)
Možnosť kariérneho rastu
Stravné lístky

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na adresu strbakova@sintes. sk Do predmetu správy uveďte heslo "BORY MALL" alebo "MY" na základe Vami preferovaného miesta výkonu práce. Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať za účelom dohodnutia si termínu osobného pohovoru. Ovládanie účtovníckeho programu POHODA výhodou .

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

predavač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Príjemné vystupovanie
Samostatnosť

Spoločnosť Sintes Group s.r.o. má 14-ročnú históriu a zamestnáva momentálne 10 ľudí. Venujeme sa najmä distribúcii a predaju spotrebných tovarov ako drogéria, knihy, hračky, elektronika, papiernictvo a darčekový tovar. Spoločnosť má od roku 2015 vlastnú predajňu v OD Tesco MY na Kamennom námestí v Bratislave.
Sintes Group s.r.o. zamestnáva príjemných a komunikatívnych ľudí. Snažíme sa vytvárať príjemné pracovné prostredie a jednotu kolektívu. Sintes Group s.r.o. má už niekoľko rokov po sebe zvyšujúce sa tržby a zaznamenáva rast.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3147699  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR netto/hod. trvalý pracovný pomer; 3,5 EUR netto/hod. brigádnik