Obchodný zástupca v IT spoločnosti - SINO s.r.o.

SINO s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 500€ + bonusy za prekročenie plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Južné Slovensko hľadáme na pozíciu obchodný zástupca aktívnych kolegov s obchodným duchom a schopnosťou pracovať samostatne. Budete vyhľadávať nové obchodné príležitosti a rozvíjať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi. Vyvíjame a predávame inovativné riešenie počítačov, ktoré zákazníkom dáva zmysel, šetrí ich náklady a je výrazne ekologické.

Kryť chrbát vám bude obchodné a technické oddelenie, na ktoré sa budete môcť obrátiť počas celej doby spolupráce. Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu pre Južné Slovensko s aktívnou Maďarčinou, s perspektívou budovania pobočky v Maďarsku.

Náplň práce:

• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov
• Príprava cenových ponúk
• Plnenie stanovených cieľov
• Pravidelný reporting
• Účasť na konferenciách

• Dobre zabehnutá spoločnosť s unikátnym produktom v oblasti IT technológií
• Odmena priamo úmerná dosiahnutým výsledkom predaja- neobmedzená výška zárobku
• Minimálna odmena 1500€
• Bonusy za prekročenie plánu
• Práca v mladom a dobre organizovanom kolektíve so skúsenosťami
• Flexibilný pracovný čas
• Home office
• 25 dní dovolenky
• Nástup možný ihneď

Životopisy s fotografiou a motivačný list posielajte na s.chlepko@sino.sk . Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov o pracovné miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledky
• Ochota cestovať
• Základné znalosti v oblasti informačných technológií
• Vlastný automobil

Spoločnosť SINO prináša nákladovo efektívne riešenie založené na platforme ZEROclient, ktoré zoptimalizuje celkové náklady do výpočtovej techniky a prináša vysoké prevádzkové úspory. Riešenie je ideálne pre kancelárie, školy, úrady, nemocnice a všade tam kde sa používajú počítače.

Adresa spoločnosti

SINO s.r.o.
Pestovateľská 2
821 04 Bratislava
www.sino.sk

Kontakt

ID: 3491969   Dátum zverejnenia: 14.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500€ + bonusy za prekročenie plánu