Obchodný zástupca v IT spoločnosti - SINO s.r.o.

SINO s.r.o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1500-3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Obchodný zástupca hľadáme aktívnych kolegov s obchodným duchom a schopnosťou pracovať po zaučení samostatne. Podpora od obchodného a technického tímu bude zabezpečená počas celej doby spolupráce. Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu pre všetky regióny na Slovensku.

Náplň práce:

• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Starostlivosť o jestvujúcich zákazníkov
• Príprava cenových ponúk
• Plnenie stanovených cieľov
• Pravidelný reporting
• Účasť na konferenciách

• Dobre zabehnutá spoločnosť s unikátnym produktom v oblasti IT technológií
• Odmena priamo úmerná dosiahnutým výsledkom predaja- neobmedzená výška zárobku
• Bonusy za prekročenie plánu
• Práca v mladom profi kolektíve
• Flexibilný pracovný čas
• Home office
• 25 dní dovolenky
• Nástup možný ihneď

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s fotografiou posielajte na m.minarik@sino.sk .
Kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov o pracovné miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.3.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, orientácia na výsledky
• Ochota cestovať
• Základné znalosti v oblasti informačných technológií
• Vlastný automobil a živnosť výhodou

Spoločnosť SINO prináša na slovenský trh nákladovo efektívne riešenie založené na platforme ZEROclient, ktoré zoptimalizuje celkové náklady do výpočtovej techniky a prináša vysoké prevádzkové úspory. Riešenie je ideálne pre kancelárie, školy, úrady, nemocnice a všade tam kde sa používajú počítače.

Adresa spoločnosti

SINO s.r.o.
Pestovateľská 2
821 04 Bratislava
www.sino.sk

Kontakt

ID: 3021524   Dátum zverejnenia: 10.2.2018