Можливість для людей з України

Vodič C+E pre medzinárodnú dopravu

Sinid International Logistics s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Nórsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 850 EUR/mesiacPLAT JE UVEDENÝ V NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastúp možný ihneď po osobnom stretnutí. Prijmeme šoféra, na TPP.
Jazdi sa na vozidle MAN, r. 2018 náves.: Wielton.

Pravidelná práca NEMECKO-ŠVEDSKO-NÓRSKO
Na trajekte VŽDY vlastná kajuta iba pre Vás, ( ubytovanie, strava, sprcha na kajute - ZADARMO )

Nástup možný kdekoľvek na celom SK. Vozidlo bude pridelene Vám bez "striedača". Po turnuse možnosť parkovať aj doma.

NEŽIADAME ŽIADNU SERVISNÚ MANIPULÁCIU. KAŽDÝ SERVÍS, VÝMENA ŽIAROVKY, OPRAVA DEFEKTU, VÝMENA PNEUMATIKY VŠETKO JE RIEŠENE CEZ SERVIS ALEBO ASISTENČNÚ SLUŽBU.

TURNUS MINIMÁLNE 3 + 1 !!!

Obdržíte tankovaciu kartu, firemnú kreditku, mýto bez Vášho zásahu.
Stabilné pracovné miesto, 1 dispečer ktorý bude k dispozícii 24/7 pre Vás, plat VŽDY načas bez meškania.

Povinnosť osobného pohovoru alebo pohovoru cez Microsoft Teams je nutná a povinná. Zamestnávateľ si od Vás môže vypýtať aj výpis z registra trestov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Vedieť manipulovať s GPS
Samostatnosť
Vie manipulovať s reťazami
Vedieť používať mobilný telefón a fotoaparát

KTO SME?
Sme firma s mladým vedením, ktorá sa nebráni novým nápadom a rado si vypočuje všetky návrhy na zlepšenie. U nás nájdeš svižný kolektív s nekorporátnou atmosférou. Ak Ťa už nebaví pracovná morálka a prostredie v Tvojom zamestnaní, a hľadáš niečo uvoľnenejšie s priateľským prístupom a viac cool, sme to práve my. Zákulisie z nášho pracovného prostredia https://www.instagram.com/sinid_international_logistics/
ID: 4494546  Dátum zverejnenia: 21.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 850 EUR/mesiac